SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wrazenia po finale k1

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 394 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6339
Sapp ma 2m a schilt 2,14, wiec roznica pomiedzy schiltem a aertsem wynosila okolo 24cm. Wez sobie Joanno osobe o tyle cm nizsza i zobaczysz, ze przy Tobie wyglada jak przedszkolak, nie mowiac o zasiegu ramion itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
boob saap jest wielki jak 5 s****ysyów a inaczej istnieje w ringu jednak, choi to samo - schillt zasłużył na tytuł i choć kogo innego chciałabym widzieć na szczycie to "oddaje cesarzowi co cesarskie".
Sapp pozatym ze jest skoksowany nic nie prezentuje, więc porównywanie wielkości jest w tym momencie nie na miejscu.

co do Semka. ten człowiek jest fenomenem w tej chwili: Peter w wysokiej formie - pokonany, JLB -w formie "no powiedzmy" ale jednak twardy przeciwnik - OUT, Hoost - legenda i mądrze walczący wyga ringowy - good bye:) Semy dokonał czegoś niesamowitego jak dla mnie. to tylko potwierdza, że nie jest to "kiepski" zawodnik. mimo wszystko jego umiejętności są dostateczne aby osiągnąć to to osiągnął - a to NIEMAłO!!!!
Hoost ma już 40 lat, więcej mi sie nie chce pisać.
Aerts nie walczył na 100% swoich możliwości.
A Jerome LeBanner to juz nie ten sam kozak co dawniej, gdyby jego forme sprzed kilku lat skonfrontować z obecnym Schiltem to Semy byłby zdemolowany w 1 minucie walki.

Schilt nie jest kiepskim zawodnikiem ale rewelacyjny nie jest, nie podoba mi sie jego styl walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 819 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8552
Dokładnie, ma okropny styl walki, brzydki jak cholera

Moja lewa noga to mój kapitał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3961
mało efektowny...lecz skuteczny...dla niego to dobrze a dla widzow to chyba mniej :)

autechre - second bad vibel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Jestem po raz kolejny załamany dominacją Schilta i łatwościa z jaką on po raz kolejny wygrywa.Po prostu przechoddzi z walki na walke nawet bez siniaka.
Ale również jestem załamany moim ulubionym zawodnikiem od wielu lat czyli JLB.To jest po prostu cień zawodnika którym jeszcze byl stosunkowo niedawno.I nie chce mi sie sluchac komentarzy w stylu że nie jest juz młody itd. Bo jak ktos by sobie sprawdził to jest niecały rok tylko starszy od Schilta!!!!!!! Po prostu starcił forme i to bardzo !!!
Za to Aerts rządzi,jest jednak klasa i mimo że przegrał w finale ze Schiltem naprawde bardzo dobrze walczył.Rewelacja.A dla maniaków robienia z 30 paro latków starców przypomniam ze Aerts jest starszy od JLB o 2 lata a jakos walczył o wiele lepiej od niego.
Zgadzam sie od poczatku do końca z Marianem B. (widać że gość oglada walki na bieżąco od dawna) apropo Feitosy.Owszem postep zrobil ale rozsmieszaja mnie te zachwyty nad jego popisowymi kopnieciami i ich skutecznoscia.Po prostu takie techniki sa skuteczne raz na 100 lat szczególnie przy takim poziomie zawodników.Aerts zbił go po prostu jak psa.Wiadomo ze fani feitosy od razu sie oburza że przegrał ale czy widziałem jak kopniecie Feitosy "prawie" znokautowało Aertsa itd. ale faktem jest że to feitosa dwa razy leżal na dechach i kwiczał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 714 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6525
Hoost ma 40 lat ale mimo to przez trzy rundy nie był liczony, umiał sobie poradzić z przewagą schillta, wiec uważam że pisanie o nim jest jak najbardziej na miejscu, bo to była wcale niezła walka i w ten sposób wyrażam swoje uznanie dla niego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dragon1987: Jerome LeBanner [..] gdyby jego forme sprzed kilku lat skonfrontować z obecnym Schiltem to Semy byłby zdemolowany w 1 minucie walki.

Przydał by się wehikół czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3043
JLB narazie koncetruje się na swoim aktorstwie, mysle ze nie wszystko stracone. Niech sobie pogra w tych filmach jak mu sie znudzi to wroci i skopie doopsko Schiltowi. Przeciez to było widac że mu nie zależy, jak przegrał ta walke nie bylo widac u niego zadnych emocji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
JLB na pewno zależało. On jeszcze GP nie wygrał, a z czasem będzie mu coraz trudniej a nie łatwiej i on o tym wie.

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2369
Piszac wielki jak... chodzilo mi raczej o wzrost.Sapp az tak wysoki nie jest, a Choi to jak dla mnie łamaga:) Semmi zły nie jest ale rewelacyjny tez nie,przynajmniej pod wzgledem technicznym.Bo jesli chodzi o umiejetnosc wykorzystania swoich warunkow to trzeba mu przyznac, ze jest w tym niezly.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Retransmisja gali

Następny temat

Hasło do rapidshare

WHEY premium