SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wodyn pomoz!! :-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Niestety, ale musialem ten jeden raz....

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29568
no spoko tak ogolnie mam nadzieje ze dzisiaj uda mi sie zastosowac sposob thiago z hantlem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
dobra -

chodzilo oto ze najsilniejszym prsotwnikiem w stawie biodrowym nie są mm. brzcuha ale m. prosty uda teraz jasne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
ALE SIE MOTASZ, FCK... HIHIHIHIHI

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
? wtedy poprstu uzylem porownania poprstu z tą klatka jesli oto Ci chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29568
sorka ze sie wtrace w dyskusje, ale wlasnie wrocilem z silowni i robilem czesc B. wiec 1 klata: 3 serie ledwo co wycisnalem. kumpel musial mi pomagac bo nie dawalem rady. skosna tez ledwo co poszla, ale nic nie czuje klaty. nastepnie bic tez ledwo co poszedl. uda-po przysiadach(pewnie zla technika) odczuwam bul w tylnej czesc lewego uda, a uginanie nog(sposob thiago) wogole nie wyszlo probowalem obwiazac nogi i hantel zeby sie nie zsowal ale nie dalem rady:/, a na ladki musze zdecydowanie wiekszy ciazar dac . pszi to zebyscie mi doradzili co zrobic z klatka i udami z gory thx. pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29568
sorka za bledy ale dopiero zobaczylem np: bol bo boli a napisalem bul
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Buhahah.. zmniejsz ciezary o 20% i co trening dodawaj jak najmniej jestes w stanie dodac..

porazka..

Na dwuglowe lepiej rob izometryczny trening.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29568
od razu sie smiejesz(przynajmniej ci humor poprawie) wiesz poczatkujacy jestem, a czlowiek uczy sie na bledach. a co radzisz z klatka ? nadal mam robic tylko 2 cwiczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29568
wodyn co to znaczy izometryczny? szukalem ale nie znalazlem :-/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla 13-latka

Następny temat

trening do oceny

forma lato