SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wkręcam sobie?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4520
Witam wszystkich mam dosyć dziwny problem i od razu przejdę do rzeczy, chodzi mi o to że jak np. na treningu zrobię barki to po treningu jestem z nich zadowolony tak samo na następny dzień ale już do następnego treningu wydają mi się raz mniejsze:/ wiem że pompa jest no ale nie aż tak.. tak samo mam z klatką nie wiem czy sobie wkręcam czy coś sobie uroiłem nie wiem a po tygodniu np przerwy od siłki wydaje mi się że wyglądam jak flak heh ćwiczę już od 4 lat a dopiero teraz mnie to nurtuje co sądzicie?

...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
ja tez to mam, ale kolezanki w szkole się pytają czy ćwiczę, sąsiedzi też się pytaja ile mam w bicepsie nawet itp. mama mówi, że już starczy, ze juz tylko na utrzymanie wystarczy, wiec nie jest źle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1876
objawy bigoreksji. większość to zna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 633 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5111
Stary norma,trzeba z tym jakoś żyć

"Kto walczy - czasem przegrywa.
Kto nie walczy przegrywa zawsze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4520
kiedy mnie to strasznie denerwujeale skoro mówicie że ludzie tak mają to ok tylko kutfa ja tak nie chce heh

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 444 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20470
****a to samo mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4520
to chyba jest choroba bigoreksja czy jakoś tak naprawde strasznie mnie to męczy mimo że znajmomi mówią że nic mi nie spadło i dosyć jestem doje.... bany to ja i tak wkręcam sobie że maleje i flaczeje jakiś czas po treningu

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 960 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9085
no to jesteśmy chorzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4520
poczekajmy na opinie innych

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 675 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18108
Też to mam szczególnie z klatka jest to mój problem od początku siłki xD (do tej pory nie jestem z niej zadowolony i chyba nigdy nie będę )
Kiedyś też nie mogłem pogodzić się z długimi bicami ale teraz widzę że się myliłem co do nich xD

The Sky Is The Limit!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 348
Ja mam tak samo. Szczególnie z klatką i ramionami.
Plecy nie... Ale te dwie partie wymienione wyżej, bardzo.
Jeśli przełożę trening o 1 dzień to już mam jakieś chore myśli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1906
To dosc dziwne ... Ale jakby nie patrzec, to dobrze, duzo determinacji - wiekszy bedziesz ;D

If You want to be the best, You've got to train to beat the best.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rower stacjonarny składany - jaki kupić

Następny temat

PUCHAR ŚWIATA 2010 RYBNIK WSTĘP WOLNY BĘDZIEMY TAM!

WHEY premium