SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wiecej masy czy rzezby?

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 480 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5214
ja tez bym sie jeszcze masowal

"Nie ma ze boli!!!"

"Nie ma ze boli!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2459
faktycznie masz genetycznie świetną budowę, bardzo ładnie zarysowane krawędzie mieśni i ogólny efekt jest piorunujący Jednak troszkę więcej masy powinno zrobić jeszze większe wrażenie... Pozdrawiam i powodzenia. Napisz wiecej o swoim planie i stażu treningowym.


Nie ma rzeczy nie możliwych - są tylko trudne do zrealizowania ;)

"Za wielką mocą idzie jeszcze większa odpowiedzialność."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Masa Ale i tak swietna sylwetka


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-1 Miejsce w Konkursie Moderatorów-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
swietna sylwetka
po prostu ciagnalbym dalej trening masowy ...tylko aby nie stracic ogolnych proporcji oraz nie zwiekszac za bardzo ilosci tkanki tluszczowej
pozdrawiam

START 08.12.2003r.
Kanarek.mafii.hardcor.suple.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Ustaw diete z odpowiednią ilością węgli(nie za dużo,może byc 4 gramy na kilo np.) i dodaj białek.Obserwuj efekty.
Proponuję pozostac przy tej budowie(typie budowy) i nie zalewac się tłuszczem-zepsujesz efekt.Teraz wyglądasz jak model,nie rób z siebie tucznika.
jest ok.Buduj sucha masę.ja tak robie i nie narzekam,Ty też nie bedzieszLaska Twoja też nie..
Pozdro.

Doradca w dziale Suplementacja
Bo to historia,bo to marzenia...
To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3380
Miętki, mam prośbę. czy w wolnej chwil podałbyś mi swoje wymiary (tylko nic se nie myśl hehe) oraz diete? Mma podobne priorytety co Ty i chcę złapac jakieś porównanie :)


To, że masz pióra w dupie nie czyni z ciebie kurczaka.
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=109892 -moje fotki.

To, że masz pióra w dupie nie czyni z ciebie kurczaka.
http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=109892 -moje fotki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Sprawdź priv.
Konkretne pytania,jak masz dawaj.
Pozdro.


Doradca w dziale Suplementacja
Bo to historia,bo to marzenia...
To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok, pare osob pytalo sie o moj program treningowy, i diete wiec je tu zamieszcze. jesli chodzi o trening to w zasadzie robie wszystko, cwiczenia podstawowe jak wyciskanie sztangi na lezaco, wyciskanie nad glowe, itd. oprocz tego robie cwiczenia na rzezbe jak rozpietki, itp. zawsze staram sie urozmaicac trening, tzn. nie tylko wyciskac sztange na laweczce, ale zmieniac kat nachylenia i szerokosc uchwytu. robie rowniez duzo powtorzen z mala waga a potem malo powtorzen z duzo waga, itd. w kazdym razie skupiam sie na urozmaiceniu treningu ile sie da. jezeli chodzi o diete, to jest prosta - duzo bialka, malo tluszczu, ograniczam weglowodany. nie biore zadnych odzywek, choc zastanawiam sie nad zakupem jakiegos bialka... to takie bardzo ogolne informacje, jak macie jakies konkretne pytanie, to chetnie odpowiem. pozdrowienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5557
eeeej to ja tu jestem cienki i moze ja sie nie znam. ****a nie wiedzialem ze rozpietki to Cwiczenie na rzeźbe, niewiedzialem wogole ze są typowe cwiczenia na rzeźbe, zawsze myslalem ze to od ilosci ruchow, ciezaru i przerw miedzy seriami zalezy charakter treningu. No ale nic w końcu czlowiek uczy sie przez cale zycie

maRo

maRo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1021 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5315
m-a-R-o, pozwól że Cię uswiadomię fachuro

Ćwiczeniami na rzeźbę można nazwać ćwiczenia na maszynach i ćwiczenia izolujące (jednostawowe) jak np "modlitewnik". Ćwiczeniami na "masę" są typowe wielostawówki i wolne ciężary jak np: Martwy ciąg czy przysiady ze sztangą. Tak jak mówisz "człowiek uczy się całe życie" ale nie krytykuj jeśli nie masz o czymś pojęcia.
Masz rację mówiąc o ilości powtórzeń to one zmieniają profil cwiczenia.

A co do rozpiętek - sam nie wiem jak je zakwalifikować

Tak czy inaczej gość wyglada dobrze, ciut masy nie zaszkodzi.



Pozdrawiam
Głosiu

"Uważaj przy czytaniu książek na temat zdrowia, bo możesz umrzeć na błąd w druku." Mark Twain

Pozdrawiam
Głosiu

"Uważaj przy czytaniu książek na temat zdrowia, bo możesz umrzeć na błąd w druku." Mark Twain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OGRY 3

Następny temat

2,5 roku bez odzywek.. Sami ocencie..

WHEY premium