SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wegetarianizm - opinie

temat działu:

Wegetarianizm i weganizm - dieta, odżywianie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 74466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 454 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4925
Gochan, napisz coś o swoich wynikach. Masz siłę? Czy kreatyna rzeczywiście znajduje się tylko w mięsie? Jak tak to mam sobie kupić kreatynę?

Ricardo

Ricardo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Termitek, gdzieś Ty przyswoił takie bzdury???
Badania amerykańskich uczonych dowiodły (nie ma tematu rozumiesz?), że dieta wegetariańska jest zdrowsza nie tylko dla dorosłych ale i dla dzieci! Zwierzęta są obecnie hodowane w tak koszmarny sposób(faszerowane antybiotykami, chemią, hormonami wzrostu, itp.), że jedząc mięcho przyswajasz więcej toksyn niż jakbyś zjadał stare części samochodowe (dotyczy to również tak popularnych wśród kulturystów kurczaków).
Ja od sześciu lat jestem jaroszem (jem nabiał, piję mleko) i powróciłem na siłkę po pięciu latach przerwy i w ciągu 4 miesięcy powróciłem do swoich rekordów (120 na ławie 95 na bary) i nie narzekam na przyrosty masy. Od czasy przejścia na dietę w. nie wiem co to ból głowy - kiedyś częsta zmora. Aspektów czysto moralnych nawet nie poruszam - 5. przykazanie.

GUCCI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 454 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4925
Gucci, a jadasz ryby i jajka? Pijesz mleko?

Ricardo

Ricardo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie jem ryb ani jajek.

GUCCI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli jesteś weganem.
Wiecie co?Przechodzę na wegetarianizm.Poczytałem w ostatnich dniach wiele na ten temat i stwierdziłem,że zostaje wegetarianinem.Ale stopniowo będę się pozbywał mięsa z diety.Mam pytanie do roślinożerców:dlaczego nie jecie mięsa?Z pobudek moralnych(nie zabijać)czy dlatego,że nie jedzenie mięsa jest zdrowsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie zaczęło się tak, że bardzo chciałam przytyć, dzieciństwo w szkole baletowej sprawiło, że ciągle byłam za szczupła i nic na to nie pomagało... W końcu ktoś mi poradził wegetarianizm i odpowiednie łączenie pokarmów i dopiero to zadziałało - bardzo szybko i bardzo skutecznie. To były pobudki bardziej egoistyczne niż etyczne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Wyniki? Rekord na klate 140 ale 145 na pewno
bym wzial , moze nawet 150 (dawno nie sprawdzalem). Przysiad - 2x2x170kg(2 serie
po 2 ruchy. Aktualnie nie robie tego cwiczenia) Martwy ciag - 210kg (aktualnie
nie robie). Trenuje zapasy. Robie salto
w tyl z miejsca (zawsze w miare
wychodzi , czesto na proste nogi choc
z pochylonym tulowiem.) Silowo trenuje rzadko
(5x w tygodniu zapasy) 1 - 2x w tygodniu.
Waze 93kg przy wzroscie 179 - 180cm.

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Ps nie jem miesa , ryb , jajek , zoltych
serow (podpuszczki) oraz naturalnie produktow
z zelatyna itp .
Pije mleko nie mam nic przeciwko umiarkowanemu dopingowi farmakologicznemu.

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 454 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4925
Nie jesz ryb i jajek? To jak uzupełniasz białko?

Ricardo

Ricardo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja od najmłodszych lat zakochana jestem w koniach, a jakiś czas temu miałam wątpliwą przyjemność widzieć męczące się zwierzęta w rzeźni, między innymi moje kochane koniki... Długo toczyłam walkę z rodzicami, żeby mi pozwolili nie jeść mięska, bo moja rodzina to zaprawieni mięsożercy wychodzący z założenia, że brak mięsa szybko doprowadzi do śmierci, ale w końcu udało mi się i żyję do tej pory ;))))

Pozdrawiam
Stassi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Przykładowy jadłospis wegetarianina.

WHEY premium