SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wegetarianizm - opinie

temat działu:

Wegetarianizm i weganizm - dieta, odżywianie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 73941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4438
Cieszymy się... ale nie odświeżaj starych postów bez potrzeby...

"In the warriors code there’s no surrender.
Though his body says “stop”, his spirit cries “never” "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184
witam!!jestem wegetarianka od 10 lat....nigdy nei mialam problemow ze zdrowiem...z wynikami u lekarza...jestem sportowcem od bardzo dawna...wytrzymalosciowo jestem zeby nie przechwalac sie na bardzooo wysokim poziomie...i s[ecjalnei nei wzbogacam swojej diety jakimis sojami czy soczewica...fasola..itd.oczywiscie jem te produkty ale nei mam na punkcie tego hopla....wydaje mi sie ze to zalezy od swoich indywidualnych predyspozycji.bo jak mozna wytlumaczyc to wszytko?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1125 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5300
Nie raz probowalem, soje itd. zadna nie dorowna prawdziwemu miesku, stek wolowy to max, ah i ta moda na wegetarianizm.
Z drugiej strony, kazdy jje co lubi ;)
poadrowka

"Ten, kto zwycieza innych, jest silny.Ten, kto zwycieza samego siebie, jest potezny".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5317
W czym ma soja dorownywac miesu? W ilosci białka, smaku czy tym ze jest mniej zdrowa niz tlusty smarzony stek z niepewnego pochodzenia miesa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1125 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5300
Wlasnie oto chodzi ze w niczym, soja nasiaka olejem jak gabka(prawdziwa trucizna) nasze serce kiedys na to odpowie nie mowiac o watrobie, ma sobie poradzic ze strawieniem takiej ilosci tluszczu, i niech mi nikt nie gada ze to jest smaczne, zacznijcie jesc prawdziwe miesko(czy jak wy to nazywacie padlinke) i wtedy pogadamy. zycze wam abyscie pojechali na wakacje do Argentyny lub gdzie stek wolowy kosztuje tyle co piwo w barze i rozplywa sie w ustach (lub stany Choc tam trzeba zaplacic o wiele wiecej), to prawie jak orgazm, zobaczymy ilu roslinozercow zostanie, ah robcie co chcecie nie bede namawial ludzi do zrezygnowania z tej ..... mody.
no wlasnie............. mody
Rik.

Zmieniony przez - rik w dniu 2005-02-19 10:03:15

"Ten, kto zwycieza innych, jest silny.Ten, kto zwycieza samego siebie, jest potezny".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1125 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5300
T_86, masz racje w niczym, wrecz jest merda una grandisssima merda!
Viva la harne!!!!!!!!!!!!!!!!! jak to mowia toskani

"Ten, kto zwycieza innych, jest silny.Ten, kto zwycieza samego siebie, jest potezny".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5317
Jest roznica miedzy tluszczem roslinnym a zwiezecym :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1125 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5300
jesli ma mi cos szkodzic to ma to byc rzecz ktora mi smakuje, a nie jakies tam sojowe wynalazki, jedzcie sobie to co wam sie podoba,
dla mnie jest wazne ze nie ulegam jakiejs tam ....... modzie, po prostu jestem soba juz
viva la harne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Ten, kto zwycieza innych, jest silny.Ten, kto zwycieza samego siebie, jest potezny".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
ales sie uparl Rik wegetarianizm to nie moda. to swiadome odrzucenie miesa przez ludzi ktorzy maja ku temu jakis powod.


Zmieniony przez - Sachem w dniu 2005-02-20 00:40:54

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
Sachem to pokrój no tę piersi i steki bo stygną... aaa mniam
dla mnie dzień bez mięsa to dzień stranocy hrhr

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Przykładowy jadłospis wegetarianina.

WHEY premium