SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wampusia się redukuje, czyli siłuje, biega i pedałuje,-)7tyg minęło str10

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
pamietaj ze progres owszem w tych treningach zawarłam ale sama tez musisz zadbac by co trening cos dorzucic, to wazne by nie machac jednym ciezarem

spadki bardzo ładne tam gdzi esie najwiecej tluszczu gromadzi masz -4cm to jest cos
Jezli juz 7 tygodni tak jedziesz proponuje w dni kiedy nie cwiczysz obciac 200kcal w stosunku do tego co masz na nastepne 4 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 539
pamietaj ze progres owszem w tych treningach zawarłam ale sama tez musisz zadbac by co trening cos dorzucic, to wazne by nie machac jednym ciezarem
tak ale co o co mogę urozmaicić te ćwiczenia? Sam trening bardzo mi odpowiada i nie chciała bym go zmieniać,ale zależy mi tez na progresie. Co ile powinnam zwiększać ciężar i o ile kg, dołożyć jeszcze jakieś siłowe ćwiczenia czy aeroby. Co trening jakieś nowe ćwiczenie może?
Jezli juz 7 tygodni tak jedziesz proponuje w dni kiedy nie cwiczysz obciac 200kcal
Tzn w te dni kiedy nie ćwiczę siłowo czy w ogóle w wolne dni. Dotychczas robię trzy obwody w tygodniu i trzy razy aero -najczęściej bieganie choć wczoraj np na rowerku pojeździłam godzinę. Czy mogę już jakieś interwały dorzucić i jak je zrobić prawidłowo?


Zmieniony przez - wampusia w dniu 2011-09-09 09:22:58

Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego.
Masutatsu Oyama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
o troche, co trening jak dajesz rade wczesniej zrobic tyle powtorzen ile masz w planie musisz dorzucic nawt 0,25kg

To jezeli tyle cwiczysz idz systemem 3 dni nizej 1 dzien wyzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Ładne spadki Gratki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 539
czyli że jak np dziś będę wykonywać dzień 2 z treningu #2, który ostatnio robiłam tak:
1a. MC ze sztangielkami na prostych nogach (bez piłki) 1/15kg 2/15 3/17,5
1b. przysiad ze sztangielkami (bez piłki) 1/15kg 2/15kg 3/17,5kg
2a. wznosy bioder z nogami na piłce
2b. wypady ze sztangielkami (bez piłki) 3x17,5kg
3a. wyciskanie sztangielek siedząc 3x15kg
3b. przysiad plie (bez piłki) 3x 17,5 kg
4a. wznosy ramion ze sztangielkami bokiem (bez piłki) 3x10kg
4b. wznosy łydek (bez piłki)
to mogę pierwszy obwód zrobić tak samo a kolejny zwiększam tak?

Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego.
Masutatsu Oyama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tak, zwiekszaj w kazdym obowdzie
Idelanei bylo by gdybys teraz zacela MC i przysiady z 17,5kg dokladajac co serie dalej
Nie boj sie ze wykonasz mniej w ostatnie serii to swiadczy o tym ze zrobiłas dobry trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 539
obliquesdzięki wielkie za rady i czas mi poświęcony. Dostosuje się oczywiście i już dziś wprowadzam nowe zmiany w treningach jak i w misce
Zrobiłam małe porównanie sylwetki z początku i teraz. Może i nie ma się czym chwalić ale i tak już chyba jest trochę lepiej. Co sadzicie?

Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego.
Masutatsu Oyama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 539


przód 20.07.2011 i 09.09.2011

Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego.
Masutatsu Oyama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 539


bok 20.07.2011-09.09.2011

Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego.
Masutatsu Oyama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 539


tył 20.07.2011-09.09.2011

Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego.
Masutatsu Oyama

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczę 4h dziennie i nie chudnę :/

Następny temat

Kociszcze- koniec wykrętów!

WHEY premium