SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wampusia się redukuje, czyli siłuje, biega i pedałuje,-)7tyg minęło str10

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 539
Dzień 51/06.09.2011

bieganie 30 min

Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego.
Masutatsu Oyama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 539


micha

Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego.
Masutatsu Oyama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
widze ze idzie ci ok, kiedy robiłas ostatnie pomiary?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 539
nawet nie wiem chyba na początku później spuchłam bardzo i bałam się mierzyć żeby się nie załamać. Chciałam zrobić podsumowanie pod koniec 12 tygodnia. Czyli na początku października to jakoś wychodzi.

Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego.
Masutatsu Oyama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 539
Dzień 52/07.09.2011
dzisiejsze zmagania:
rozgrzewka 15 min na rowerku
1a. wyciskanie sztangielek skos 3x12x15kg
1b. wiosłowanie sztangielkami w opadzie tułowia (bez piłki) 2x12x15kg, 1x12x17,5kg
2a. pompki (bez piłki) 3x12
2b. wiosłowanie prostymi ramionami leząc na brzuchu 2x12Px10kg 1x7x15(masakra nie dałam rady więc wróciłam do 10kg na 5 ostatnich powtórzeń)
3a. uginanie ramion na piłce 3x12Px15kg
3b. francuskie prostowanie ramion leząc 1x12x15kg 2x12x10 kg(musiałam zmniejszyć obciążenie bo mnie mięsień w lewej ręce rwał bardzo)
4a. uginanie ramion młotkowe(bez piłki) 3x12x15kg
4b. prostowanie rak w opadzie tułowia (bez piłki) 3x12Px10kg
na brzuch z piłką:
1. odwrotne brzuszki 3x30
2. boczki 3x30
3. brzuszki 3x30
4. turlanie piłki pod siebie 3x10
5. mostek izometryczny 3x1min

Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego.
Masutatsu Oyama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 539


Niestety dzisiejsza micha to porażka: Pół dnia w pracy przesiedziałam o głodzie nie mogąc nic zjeść (no prawie nic)
potem za szybko nadrabiałam

Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego.
Masutatsu Oyama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale to dlugi czas, . Uwazam ze powinnas sprawdzić co sie dzieje, by w czasie tych 12tygodni móc korygować diete zgodnie z postępem, generalnie jeden i ten sam ruch to za mało w takim okresie, jeżeli chcesz rzadziej, pewnie to 1raz w miesiącu jest dobrym rozwiązaniem

Tak samo wykonujesz w tej chwili trening "rózowej sztangielki" czyli słabo z progresem

Zmieniony przez - obliques w dniu 2011-09-08 09:23:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 649 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12356
Zmierz się wampusia, zmierz koniecznie.
Ja też mam obawę przed pomiarami zawsze ale nastawienie na cel zmusza mnie do pomiarów co tydzień. - Nie zawsze jest super bo jak tylko sobie pofolguję w misce albo ćwiczę mniej to od razu odbija się to w braku spadków(to niesamowite jak wyraźna jest zależność!). No ale brak spadków to też wtedy jest jakaś kolejna mobilizacja.
Trzymam za Ciebie kciuki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 539
generalnie jeden i ten sam ruch to za mało w takim okresie
Tak samo wykonujesz w tej chwili trening "rózowej sztangielki" czyli słabo z progresem
nie rozumiem, wydawało mi się,że robię postępy. Skończyłam trening dla początkujących teraz robię dla średnio-zaawansowanych zwiększam obciążenie ile mogę. Ja zauważyłam przyrost siły, ale może to i za mało. To co mam robić. Jak przyspieszyć ten progres? W sobotę zważę się i dokładnie pomierzę.

Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego.
Masutatsu Oyama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 539
wystraszyłam się i pomierzyłam się w końcu dziś: ulżyło mi bo są spadki, może niewielkie jak na 7 tygodni ale boję się chudnąc szybciej by mi skóra nie wisiała
20.07.2011 08.09.2011
Obwód w biuście : 90 (-1) 89
Obwód pod biustem : 78 (-1) 77
Obwód talii w najwęższym miejscu : 73 (-4) 69
Obwód na wysokości pępka : 80 (-4) 76
Obwód bioder : 91 (-1) 90
Obwód uda (pod pupą) 53 (-0,5) 52,5
(5cm niżej) 52,5(-0,5) 51,5
Obwód łydki 34,5 (-0,5) 34

Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego.
Masutatsu Oyama

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczę 4h dziennie i nie chudnę :/

Następny temat

Kociszcze- koniec wykrętów!

WHEY premium