SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wagi

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 371 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4060
ukladam samodzielnie diete ale mam problem z wagami niektorych produktow. Korzystam z programu w excelu ktory stworzyl ktos z tego forum ale tam trzeba wszystko w gramach podawac. moze wiecie ile gram to jedna lyzka stolowa? wiem ze to zalezy rowniez od substancji ale jesli mozecie podajcie to na przykladzie cukru. a jedna lyzka platkow owsianych to ile moze byc gram? albo kromka chleba? cholera mnie bieze na ta diete
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 371 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4060
****a no jest ktos na tym forum? zakrześ chyba na Ciebienajbardziej moge liczyc nie zawiedz mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
1 czubata łyżka to ze 10g

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6454
jak dobrze pamietam to jedna lyzeczka taka do herbaty to jest 5 gram
mam 5 gram za***istego siuwaksu , to znaczy, ze ten dzien bedzie dniem super relaksu
p.s. podaj ten formularz czy cos, jestem zainteresowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
jest tak przyjete od herbaty 5g stołowa 15g puł szklanki 100g ale niezawsze sie to sprawdza najtrudniej własnie z płatkami i otrebami
zwaze 100 g płtlków i wsypie do szklanki i powiem ile wyszło oczwiscie szklanka 250 ml

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5425
coi do tego kalkulatora, to wejdz do posta marcineckiego z linkami i poszukaj linka do "kalkulator darkthorna" - onb go napisal ijest do niego link

powrót do żywienia po latach przerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 371 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4060
Zakrześ to jak? zważyłeś już? czekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
3/4 szklanki a nawet ponad strasznie objetosciowe
sora ze wczesniej nie napisałem bo zapomniałem a sprawdzałem jeszcze tego dnia co pisałem

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta-przykład

Następny temat

Posilek potreningowy w rzezbie.

WHEY premium