SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wacoo2

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
to bierz się ostro za nogi, na pewno kilka kg wpadnie, nogi to największa partia mięśniwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
ja pier......6 lat w plecy

Jestem Szefem własnego życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 657 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51103
Sportowa sylwetka. Prawdopodobnie uprawiasz jeszcze jakis inny sport???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1159 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13295

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 201
tylko siłownia, wiem jakie partie muszę dotrenowac mam juz spore doswiadczenie, Postaram sie do wakacji nadrobic braki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 201
Paco19 nie do końca sie z tobązgodzę, że 6 lat w plecy...!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 159 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51340
"tylko siłownia, wiem jakie partie muszę dotrenowac mam juz spore doswiadczenie, Postaram sie do wakacji nadrobic braki"

jak na 6 lat,to na prawdę słabo i coś wolno zdobywasz to "spore doświadczenie"..ale tyraj dalej i rób swoje....

pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 201
jak juz wspomnialem mialem duze przerwy po 3 miesiace i nie zawsze trenowalem na silowniach, czasami byly to garaze albo zwykle piwnice. Staram sie trenowac 3 razy w tygodniu choc nie zawsze moge poniewaz zawod mi nie pozwala, mam ograniczony czas wiec kozystam jak moge!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 634
Pomyslcie troche.. on ma dopiero 20 lat czyli zaczal cwiczyc jak mial 14.. niewiecie jak wygladal wczesniej wiec komentarze typu "cos slabo nabierasz to doswiadczenie" jest bez sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 201
dokladnei w 100% sie z tobą zgadzam... w tym wieku dopiero zaczyna przychodzic konkretna masa... wiec na wyniki przyjdzie mi czekac...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas Się Pokazać 16 Lat Staż Rok i 4 Mies

Następny temat

Phs <str.3>

WHEY premium