SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

w drodze po dobra forme.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
Trening przed wczorajszy

bic/tric/przedramie

1. Uginanie lokcie szeroko dlonie wasko ze sztanga w oparciu o kolana 4s 8rep +4 rep drag curl w superserii
2. Młotki 4s 8rep
3. Dipsy na trica konczylem okolo 25kg 4s8rep plus 2s cc
4a. Francuz lezac 4s8rep koniec na 55kg
4b. Wyprosty z lina stojac 4s 47kg
5a. Revers wirst curl 20kg 4s10rep
5b. Zotmann curl 4s10 rep 9,5kg

Tyle z piątku w sobote powinny byc barki ale wiedzac ze koncze mase juz to przelozylem sobotni trening na poniedzialek a dzis zrobie poniedzialkowy klata i plecy wyjdzie 1 trening wiecej bo zaczolem cykl od wtorku czyli 1 trening mniej bylo w ierwszym tygodniu wiec teraz to nadgonie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
wpisuje się dla powiadomek, bo zaczynasz łapać tą dojrzałość treningową:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
hehe dobre okreslenie. Zaraz zrobie klate i plecy wyprobuje troche nowej techniki z filmikow scotta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
Małe podsumwoanie króciutkiej 5cio tygodniowej masy. Foty troche pomieszane nie moge znalezc karty pamieci na ktorej mialem wszystkie bo zrobilbym to lepiej ale co najważniejsze widac. Teraz jutro jeszcze trening barków i przerwa do następnego poniedziałku czyli kilka dni nie miałem takiej od czerwca więc się przyda. Pózniej redukcja delikatna bo fatu nie ma dozo a ja tez nie mam zamiaru sie jakos strasznie redukowac tylko zejsc troche w duł z fatem zeby fajnie to wygladało.





















Zmieniony przez - pirlo2122 w dniu 2013-03-31 20:25:34




Zmieniony przez - pirlo2122 w dniu 2013-03-31 20:26:07




Zmieniony przez - pirlo2122 w dniu 2013-03-31 20:27:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
Tak to na chwile obecna wygląda. Założenia spełniłem chciałem troche podłapać jeszcze miesa mysle ze sie to udało chyba wszystkie partie na większy lub mniejszy plus barki chyba najmniej ale na nich się nie skupiałem chciałem poprawić przede wszystkim biceps i to sie udało. Na zdjęciach może tego tak nie wiedać ale w realu jak się obserwuje to poprawa jest doza podobnie w udach. Do tego dodam ze mocno poprawilem lydki bo mialem nareszcie w miare dobry ich trening ale zdjec nie mam. Fatu troche jakby wiecej ale centymetr pokazuje jakies 7mm wiecej co wcale nie musi byc fat. I dałem fotke bica specjalnie w koszulce zeby sie na nim skupic szkoda ze nie mam podobnej starszej mozna by sie odniesc.

Fotka przodem drugie zdjecie to koniec redukcji byl to pierwszy tydzien masy. 3cia fotka to chyba 11 luty ta pierwsza. Brzuch jak przod. Tam gdzie jedna fotka to pisalem nie wiem gdzie mam karte zeby wzocic obok z przed tych kilku tygodni.

Zmieniony przez - pirlo2122 w dniu 2013-03-31 20:34:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
zdecydowanie grubość grzbietu do poprawy, tak jak napisałeś barki, uda dobrego kształtu nabierają
Idziesz dobrą drogą aby tak dalej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
Antos w sumie to wszystko do poprawy Biceps jest slaby ale nie dlatego ze mam slabego gena tylko dlatego ze dopiero teraz zaczynam go dobrze cwiczyc. Wszystko bede poprawial sukcesywnie ale to dopiro za kilka tygodni zaczne teraz troche zbije z brzucha przedewszystkim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
wszystko na spokojnie, masz czas :)
ja modlitewnikiem jednorącz poprawiłem ramię o 1,5cm, a to w zasadzie dopiero początek. Spokojnie za ten rok będziesz miał już solidne wymiary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
Dokładnie sukcesywnie do przodu. Też mam zamiar poprawić ramię modlitewnikiem tym bardziej że do tej pory na nim nie cwicxylem bo go nie miałem teraz dopiero go organizuje. Mówisz ze grubość pleców słaba. co wedlog ciebie ( u ciebie w temacie widziałem że mocno go poprawiles) najlepsze na grubość?


Trenin dzisiejszy

klata, plecy

dipsy na v barze z dłońmi wykreconymi 4 serie koniec 20kg po 8 ruchów plus 2serie cc. Hantle na dodatnim 4s8 rep koniec na 36kg. Neck press 4s8 rep 70 kg. przenoszenie z lina wyciągu 4s8rep koniec na ok 55kg.


plecy podciaganie do klatki 4s8rep, ściąganie drazka do klatki i jedno ćwiczenie nie pamiętam jak sie nazywa dopisze jutro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
ciężkie wiosła w pochyleniu tułowia zdecydowanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zwiększenie objętości przy FBW

Następny temat

Siła + fbw 2x w tygodniu

WHEY premium