SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

w drodze po dobra forme.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
Trening piątkowy

Barki, Dwojki i miały być kaptury ale zapomniałem

1. Wyciskanie siedząc koniec na 73kgx8
2 a) wznosy bokiem siedzac 12kg
b) wnosy przodem z lina wyciągu 12kg
c) wnosy odwrotne leząc na kolanach 12kg tak 4 ss
3. Ugianie na dwojki lezac na brzuchu
4. MCNPN 73x8x4

Trening zajal ponizej 30 minut teraz cwicze szybko czyli tak jak zawsze na masie bo tu nie musze sie spinac jak na redukcji zeby sila zostala jak najwieksza kalorie na plus to i wytrzymalosc na plus i sila sama tez musi isc. Tak mysle. MIaly byc kaptury ale zapomnialem i dlatego trening wydal mi sie za krotki. No ale cos przezyje bez nich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
Trening wczorajszy

Trudno to nazwac jako tako treningiem. Bylem nad jeziorem rowerkiem. 31 440m w jedna strone poszlo. Droga praktycznie plasko z tym ze w mojej gminie asfalcik a juz w sasiedniej slabo z nawierzchnia i nie mozna bylo gonic za szybko. W sumie wyszla godzinka na dojazd troszke moze wiecej i powrot jeszcze z 10minut dłużej ale tu przystanki na łyk wody i pod wiatr na calej dlugosci. No i sila rzeczy bylem styrany doszczetnie tym plazowaniem i nie mialem ochoty na treing ale on musi byc dlatego poszedlem na trening 4 serie siadow do 100kg zaledwie potem 10 serii wyprostow i tyle nic wiecej tyle ze dwojki doatly w pt a lydki mocno przy rowerze wiec i tak swoje nogi zrobily. Dzisiaj zaraz klata i brzuch. Do tego gume zlapalem dzisiaj i detka do wymiany ale jakby na to nie patrzec i tak wypadalo wymienic detki i opony do tego jest niewielkie bicie na kolach i trzeba docentrowac je. Opony narazie zostaja szkoda hajsu ale detka do wymiany i centrowanie pewnie jutro ale to grosze kosztuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
Trening wczorajszy

Plecy, Brzuch

1. Podciaganie 3 ostatnie serie na +10kg
2. Wioslo hantlem koniec na 62kg
3. a) wioslo sztanga
b) wioslo hantlami lezac na laweczce
4. Podciaganie neutral 3 ost serie +10kg
5. Sciaganie drazka do karku
6. Sciaganie drazka wyciagu dolnego do brzucha
7. a) Brzuszki na ujemnym
b) Allachy


Dobry trening czasowo gdzies okolo 50 minut lacznie na plecy poszlo ze 30 serii i 3ss na brzuch. Ciezary jak widac niewileki ale plecy dobrze dostaly mimo wszystko bo przerwy byly bardzo krotkie. Do tego w poniedzialek i wtorek poszla klata i lapy ale nie chce mi sie pisac. Wczoraj cardio 1 godzina w terenie na szosowce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
Trening wczorajszy

Barki, Dwójki

1. Wyciskanie sztangi z przed głowy siedząc
2. a) wznosy bokiem siedzac
b) wznosy przodem z lina wyciagu dolnego
c) wznosy tyłem
3. Uginania na dwojki
4. MCNPN


Trening dzisiejszy

Nogi, lydki

1. Przysiad tylni koniec na 120x8
2. Przedni tylko na pompke 4 serie na 60kg
3. Gironda sissy squat
4. Wyprosty
5. Wspiecia na palce ze sztanga stojac
6. Donkey calf raises


Bez komentarza nie chce mi sie pisac. Zaraz poleci godzina cardio. Od piatku kalorie do 3500 bo ciagle nie wyszedlem na +

Zmieniony przez - pirlo2122 w dniu 2013-08-11 16:09:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
Wczoraj poszlo jeszcze planowe cardio na szosowce 1,5h blisko 40km. W sumei to okolo 25km po ladnych drogach a reszta to tylko toczenie sie zeby znow nie stracic detki. I tak musze pojezdzic po tych okolicznych miejscowosciach zeby znalez te 50km trasy po dobrej drodze. Do tego jezdzilem w nieznajomym terenie i musialem co jakis czas nawigowac z gpsem dlatego tak dlugo wyszlo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
Trening wczorajszy

Klatka, brzuch

1. Rozpietki ringowe
2. Wyciskanie na plaskiej
3. Skos ok 42 stopnie
4. a) Gironda dips
b) Rozpietki nachwyt na skosie ok 50 stopni
6. Allachy
b) Wznosy nog lezac


Ttrening bardzo fajny. Przede wszystkim nogi mocno pospinane po niedzieli domsy prze ogromne. Dobrze wchodzi mi wyciskanie na takim skosie. Ciezar jest bardzo maly ale bol w klacie nie do wytrzymania i pompa rowniez rewelacja. Wszystko procz brzucha i ss na klate w min 4 serie po 8 repow. Dzisiaj bic, tric przedramie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
Wczoraj nie chcialo mi sie robic treingu a moze raczej chcialo mi sie ale domsy na klacie duże, na plecach po piatku jeszcze calkiem spore a o nogach nawet nie mowie. Chodzilem jak robot dlatego postanowilem zrobic wolne dzien wczesniej. I teraz dzisiaj pójdą plecy jutro pewnie lapy a w pt lub sobote barki. Ale zeby mi sie nie nudziło to poszlo cardio 1,5h ok 40km na rowerze. I tak waga stoi w miejscu. Znaczy w zaleznosci od pogody raz wiecej raz w ogole malo jak upal i kalorie podbijam od piatku ale pewnie jeszcze troche potrwa to podbijanie zeby jako tako ruszylo. Tak mysle ze juz przy 4tys powinno iść przy tej wadze ok 82kg bo jak narazie pobijam do 3500 z 1900 i nic nie rusza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
Trening czwartkowy

Bic, Tric, przedramie

1. Uginanie hantla koniec na 32kg
2. Ugianie hantlami siedzac 20x8 i 2 seria x6 potem regres
3. Uginanie ez barem w oparciu o kolana
4. Francuz hantla stojac
5. Francuz lezac sztanga ze 40kg nie pamietam
6. Wyprosty z lina wyciagu gornego oburacz
7. Triceps pull
8. Ugianie ez barem nachwytem
9. a) Uginanie na przedramie podchwyt
b) nachwyt

Jak widac cwiczen sporo mi wychodzi ale czas nie przekracza 55 minut a idzie serii po 4 przynajmniej. Nie ma op*****lnia sie i pompa masakra. Bol miesni ogromny. Trening klasa domsy na lapach calych bice trice przsedramiona wielkie na drugi dzien. Mam filmy z bicka moze wzoce potem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
zasuwasz dalej swoje widzę - good ja z kolei nie lubię się tak rozwarstwiać w ćwiczeniach, bo głęboko wierzę w to, że jak zrobisz 20 czy 30 serii jednego bardzo wielostawowego ćwiczenia to ta ćwiczona grupa musi być duża - inaczej się nie da to jest ogrom pracy włożonej w krótkim czasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
no ja tez tak mysle ze lepsze jedno ciezko cwiczenie w wielu seriach niz kilka. I tak zazwyczaj robie moze nie 20-30 seri ale 10 juz tak, zawsze jest ciezkie ciezarowo cwiczenie na wiele serii i ze 2,3 w zaleznosci od parti juz tylko na pompe i dobicie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zwiększenie objętości przy FBW

Następny temat

Siła + fbw 2x w tygodniu

WHEY premium