SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

węgle proste...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy JABŁKA sa ich dobrym źródłem, bo słyszałem ze trzeba jeść wegle proste zaraz po treningu w celu uzupełnienia zapasu glikogenu w mięśniach?? ZA POMOC Z GÓRY DZIĘKI
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Nie utrudniaj sobie zycia i nie taszcz jabłek. Kup glukoze, mieszaj z woda w ilosci 1 gram na kilogram suchej wagi i wypijaj od razu po treningu. Jezeli nie umiesz okreslic ile z Twojego ciala to tluszcz a ile cala reszta to pij 50 gram glukozy tez bedzie robilo

Pomóż dzieciom: http://www.pajacyk.pl
Wystarczy jedno kliknięcie dziennie, które nic nie kosztuje

Im dłużej ćwiczę tym bardziej mi się to podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Jabkla to fruktoza wegle proste, ale tak jak pisal przedmowca. Lepszym wyjsciem jest glukoza z woda, albo wafle ryzowe. No chyba, ze banan. Dodatkowo tez uzupelnia straty potasu.


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-1 Miejsce w Konkursie Moderatorów-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
GLUKOZE ( taką co w sklepie można dostać) ?? czy jakieś odżywki( coś w stylu CARBO)??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Glukoza spozywcza. Normalnie w wiekszych sklepach po ok 2 zl. kupujesz.
Carbo oczywiscie lepsze rozwiazanie, ale drozsze


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-1 Miejsce w Konkursie Moderatorów-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha, widziałem to u siebie w sklepie, zakupie se to i pewnie mi wyjdzie na ZDROWIE.... aaa i mam jeszcze jedno pytania, czy GLUKOZA nie powoduje tycia, nie chciałbym sie zalać tłusczem bo słyszałem że węglowodany moga się odkładać w organizmie tak jak tłuszcze...??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 707
A i owszem dobrze słyszałeś. Ja nie jestem ekspertem w tych sprawach ale na 100% z niczym nie można przeginać. Jeżeli masz troszkę wolnego czasu to poczytaj bo są tu kozacy którzy mają dużo do powiedzenia i napewno znajdziesz coś więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Jak Si2uiel pisal "Glukoza spozyta po treningu hamuje katqabolim miesni,
powoduje wydzielanie insuliny ktora transportuije ja do miesni uzupelniajac
straty glikogenu spowodowane treningiem silowym. Jesli tego nie zrobimy cala sprawa zajmie sie hormon za to odpowiedzialny - kortyzol. On jednak
potrzebna energie dostarczy z kom. tluszcozwych i miesniowych, a tego
drugiego musimy sie wystrzegac"

0,6 grama na kilogram ciala po treningu nie powinien spowodowac obtloszczenia. Wszystko dzieje sie dlatego, ze organizm znajduje w stanie ujemnego bilansu kalorycznego. Gdy dostarczysz glukoze w odopowiedniej ilosci spowodujesz wyrownianie tego bilansu co zabezpieczy Cie przed katabolizmem. Czyli w skrocie mowiac ochronisz swoje mieso
Glukoze spozywaj odrazu po treningu. Np. w szatni.


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-1 Miejsce w Konkursie Moderatorów-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
dodatkowo jablko jesli lubisz - zjedz
fruktoza po treninga w malej ilosci tez jest przydatna

dodatkowo - czy glukoza Cie obtlusci? - wzystko zalezy od ogolnego poziomu kalorycznego - bo jesli bedzie mocno przesadzony - to nie wazne czy bedziesz jadl glukoze czy tylko pil wode -i tak zlapiesz tluszcz

Cichy - ilosc o,6g nie ma tutaj ZADNEGO znaczenia ... wazniejsza jest ogolna liczba kalorii w stosunku do aktywnosci i metabolizmu

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
No przy moim treningu, ktory trwa 1,5 do max 2 godzin (silka+worek) i przy mojej przemianie materi - szybka- ektomorfik. 0,6 jest OK. Biore tez pod uwage posilek spozywany przed. Czyli przecietnie jest to worek ryzu na 1,5 przed treningiem.


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-1 Miejsce w Konkursie Moderatorów-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Jasne - rozumiem Cichy
mowie tylko ze nie jest to wartoscia odpowiednia dla kazdego i uniwersalna
Tylko to mialem na mysli.
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co myslicie o super dietach z allegro??

Następny temat

Waga produktów

WHEY premium