SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vital max czy mega caps olimp?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Muszę chwilowo wychodzić z pracy więc się nie rozpiszę
Po raz kolejny mieliśmy koncert życzeń Olimpa i ogólne chwalenie się.
To jest właśnie to co napisałem w pierwszej wypowiedzi.
Mnóstwo papierków, certyfikatów, zapewnień o kosmicznej technologii, wpadanie w samozachwyt ale nie przekłada się to na zadowolenie klienta i przywiązanie do marki.
Patrzcie, takie wielkie inwestycje, taki rozmach, mnóstwo zatrudnionych ludzi do promocji i reklamy, tylko na sfd przynajmniej z 10 osób pobiera z Olimpa stałe wynagrodzenia, taka ogromna produkcja i co? Vitalmax wg Was sprzedaje mało i głównie z bagażnika a jak przychodzi do obiektywnych opinii klientów, tak jak w tym poście, to nie ma jakiejś przygniatającej przewagi Olimpa nad Vitalmaxem, jest mniej więcej po równo. A na innych forach przegrywacie jakością prawie z każdą firmą. Wnioski niech klieci wyciągną sami.
A co do pokazywania jakichś statystyk Vitalmaxa to ja jestem tylko importerem a nie producentem, jak chcecie szczegółów dotyczących sprzedaży to piszcie do Czech, może Wam udostępnią.
To samo tyczy się dotacji. Importerom ich nie dają. Ale to że nie jesteście w stanie konkurować z innymi firmami sprzedażą a wyciągacie ręce po państwowe pieniądze nie jest moim zarzutem wobec Was, takie są przepisy i Wy je wykorzystujecie, jestem daleki od ganienia Was za to. Pokazuję tylko jak to się ma do tej Waszej wielkiej sprzedaży i do opanowania rynku, że to kompletne bzdury wyssane z palca.
Jesteście jako firma w tej chwili numer 2 za Trekiem a jako dystrybutor nawet na 3 (jeszcze za Fitness Authority) i taka jest brutalna prawda.
Ps. co do wykorzystania różnych dotacji na reklamę - miałem kiedyś link z netu do przyznawanych dotacji, na co i ile dostaliście.
I stało tam jak wół napisane, że oprócz dotacji na jakieś maszyny czy linie technologiczne dostawaliście też kasę na targi FIBO i jeszcze na jakieś inne branżowe targi we Włoszech czy Francji. To nie reklama?
Jak uda mi się to odnaleźć to pokażę, jest to wszystko w necie w każdym razie.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
nutrifarm nie kozacz tak


pamiętaj swoje początki i jak to prezes sprzedawał swoje odżywki z poldka

Nutrifarm to tak jak nasa .... wszystko nie z tej ziemi

Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2007-01-31 15:06:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
"każda sroczka swój ogonek chwali"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
Zgadzam sie z NUTRIFARMEM. Wszystko udokumentowane, niesamowita reklama, marketing , mysle ze wszystkich bija na glowe w tym.
Ale jedno pytanie co to ma do jakosci i zawartosci supli, do malpowania supli z Zachodu i Ameryki, do walkow zawartosci Bialka w odzywkach, straszenia sadem. Wszyscy Olimp znaja a malo kto kupuje. Aha i nie na reke wam konkurencja supli z za Oceanu. Wszyscy na forum sciagaja lub chca sciagnac cos z tamtad bo bija wasze suple na glowe, a wy mowicie ze wasze suple lepsze niz ich bo Bla.. Bla..Bla.
Co do Vitalmaxa kazdy zna firme i 2-3 produkty (gainer1-2, oraz mono)z racji ceny.
Malolaty na forum spiewaja : na pierwszy cykl mono Vitalmaxa, i ot popularnosc tej firmy

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Jak zwykle : mydlenie oczu :) nic na temat.
Pokaż te technologie Vitalmaxa:) obowiązkowe certyfikaty analiz dla każdej sprowadzonej odżywki,opinie IŻŻ,zgłoszenia do GIS przeciez jesteś prawą ręka szefa ,głównym pomysłodawcą produktów i ich skopiowanych nazw:)(patrz MEGA CAPS/MEGA CAPSULES/.jestes taki złośliwy i przezarty nienawiscią w stosunku do OLIMPA że nawet zarejstrowałeś sobie domenę MONSTER CAPS:)
Może wycieczka objazdowa po 2ch firmach rozwiąże spór dla Ciebie i oglądajacych ,zaproponujemy to OLIMPOWI :)

I jescze, Kolego drogi wyniki finansowe oraz inne aktywa wszędzie na całym świecie świadczą o podmiocie gospodarczym i są posdtawą do oceny w udziale rynku.
Porównaj sobie( po zgromadzeniu danych) vitalmaxa obroty i przedstawionych firm ,do kupy razem im brakuje do Olimpa .
Na jakiej podtawie robisz oceny chyba nie przez pryzmat swojego sklepiku w ktorym masz Olimpa tylko na "Lepa" ,juz dawno napisalismy abys zrezygnował z naszych produktów a Ty jak na złość kupujesz je u 10 tych posredników:).

Wyniki finansowe -To są fakty.Nie przemawia to do Ciebie? Czy jestes ignorantem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Szoho,a to żle?:) w firmie jest to udokumentowane i nikt się tego nie wstydzi. To było w czasach kiedy 80 % forumowiczów było dopiero w planach swoich rodziców:)
Zaczynać w polonezie 17 lat temu nie jest naprawdę obrazą,uwierz .
Zobacz i oceń aktualne wózki:)

Pozdrawiamy
NUTRIFARM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Akurat tamtych linków nie mogę znaleźć, ale wystarczyło wpisać w wyszukiwarkę i na początku się otworzyło:

http://www.parp.gov.pl/archiwum/dotacjephare7wn2.html
http://www.marr.com.pl/doc/PRPE.doc

Oczywiście tu są jakieś drobne, na inne targi było kilkadziesiąt tysięcy.
Zresztą nie w tym rzecz. Szczególnie ten drugi dokument pokazuje ile firm (w tym Olimp) dostaje dotacje z UE na promocję produktów.
Jeszcze raz powtarzam, to nie przestępstwo, jeśli państwo daje a ktoś nie umie zarobić tych pieniędzy w normalny rynkowy sposób to niech bierze.
Sęk w tym że znowu przyłapaliśmy Olimpa na drobnym kłamstewku, którym to z kolei?
To tylko potwierdza wszystko o czym mówię, że nie można wierzyć Olimpowi.
Chyba że Panowie z Dębicy powiedzą że przecież oni nie nazywają się już Sportatut tylko Nutrifarm

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174


Kolejne dowody kłamstw Olimpa, że Unia nie daje kasy na marketing i reklamę.
Daje i to po 10 tys Euro jednorazowo.
Po raz kolejny mówię, to nie grzech ani przstępstwo, ale nie kłamcie że zarabiacie kasę tylko ze sprzedaży odżywek.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174


.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Son - ponieważ piłeś coś do mnie, dlatego czuję się w obowiązku sprostować...
W piśmie, które wspominasz, dowodziłem, że jako pierwszy polski autor w polskiej literaturze tematu użyłem nazwy Gainer na określenie polskiej odżywki - OLIMP Gainer. We wspmnianym artykule wyłożyłem też "filozofię" OLIMP Gainer - odżywki opartej o przewagę węglowodanów nad białkami. Ten artykuł był załączony do pisma. Może się mylę?... Jeżeli tak, to nich ktoś pokaże mi jakiś wcześniejszy artykuł innego autora... Nie pamiętam, czy w tamtych czsach - kilkanście lat temu - ktoś jeszcze, poza mną, pisywał o wspomaganiu. Może tak, ale ja byłem na pewno najczęściej publikowanym autorem. Z dorbku tej pracy (mojej i OLIMPa) korzystają teraz wszyscy. Niektórzy nawet w niezbyt elegancki sposób (nie piję tutaj do nikogo z biorących udział w tej dyskusji), zrzynając niemal w całości moje artykuły i teksty z katalogów OLIMPa.

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mono i bieganie jak dawkowac?

Następny temat

Szybkie pytanie!

WHEY premium