SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vital max czy mega caps olimp?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Miętki, nikt nie mówi że ja traciłem na Olimpie.
Miałem na tej firmie dobry zarobek, teraz zamiast tego promuję (oprócz Vitalmaxa oczywiście) Treca, Activitę czy Universala i mam nawet lepiej.
A obroty powoli minimalnie wzrastają.
Nie mówię że układ z Olimpem był zły finansowo, że słabo zarabiałem czy coś w tym stylu. Ale do lukratywności musiało być jeszcze daleko skoro układu już nie ma a u mnie coraz lepiej.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
W topowym polskim pismie dla kobiet reklama siega 60 tys pln,marna reklamka miesięczna w telewizji to rząd -1 mln pln.

Dokładnie niech wypowiadaja sie tylko zainteresowani.

Osobiście nie jesteśmy za takimi przedstawieniami
Nie mozna jednak pozostac bez reakcji na takie "docinki",

my mówimy w temacie jakości i pozycji na rynku: Zacznijmy od konkretów,pokazmy cyfry i zafundujmy klientom wycieczkę do firm.To pokaże pozycje i jakość .
-mówimy to każdej firmie ,która podważy naszą pozycję,bez znaczenia czy jest to fma Polska ,Europejska czy "superpotęga" z USA.


Nikt Ciebie Sonbaty nie zaprasza :),przyjada tu i tam forumowicze:)Ty byś dostał porażenia:) z wrażenia i nikt nie musiałby na Twoje życie nastawać jak piszesz

Ponadto w olimpie na poważnie ,daj wiarę- naprawdę ,tematem nr 1 jest rozwój nowych projektów,produkcja i ekspansja na zachód a nie procesy oraz Twoja osoba, normalnie jak w większości firm działających w jakiś segmentach olimp prowadzi kilka/kilkanascie procesów -jest to norma , odbywa się to na płaszczyznie wyłącznie prawniczej a nie na zasadzie bazgrania po forach. Procesy były i będa zawsze.


pozdrawiamy
NUTRIFARM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
I tak zakończmy my w Łodzi w tej chwili sprzedajemy kilka razy więcej OLIMPA niż dawniej w starym układzie:)
Nowe nasze marki radzą sobie też całkiem ,całkiem:) A będzie lepiej .

NUTRIFARM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Mietas, szkoda, że traktujesz wybiorczo moja osobę- moje wypowiedzi to odpowiedź na brednie Sona- poczytaj wcześniej,
a nie wcinanie sie w polemike Sona Z Nutri.
jesli o polemice mozna mówić gdy zderzaja sie mocna rzeczywistosc z "przerazonymi fobiami Sona"-ale cóż.
to co cie dziwi jest faktycznie zadziwiajace- lecz sa ludzie ktorzy dla urojonych korzyści sa gotowi sprzedac własna matkę- nie chcę tu "rozdzielac szat" czy i w tym wypadku tak było- lecz moje subiektywne odczucie mówi mi z cała mocą, że to wlaśnie taka osoba...


Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-01-31 19:45:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Ja tu jestem stroną, więc muszę dopowiedzieć... Son - wszystko, co napisałem w tamtym piśmie, podtrzymuję!!! W mojej, powyższej wypowiedzi zawęziłem się tylko do meritum sprawy. Nie jestem megalomanem, ale nie widzę powodu, dla którego mam być przesadnie skromny. Opublikowałem ponad 500 artykułów prasowych... OLIMP wydał swoje materiały informacyjne w łącznym nakładzie kilku milionów egzemplarzy... Jeżeli ktoś poszczyci się lepszym wynikiem, z całego serca pogratuluję.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
olimp chyba nie rozumiesz, że robiąc sie na taką wielką firmę z takim wielkim zapleczem finansowym, zaczynacie sie lekko ośmieszać

Popatrzcie co Trec robi i jak robi.
Ta firma od paru lat notuje od paru lat cały czas wzrost nowych klientów hurtowych i detalicznych, dlaczego?

Bo pracują w niej ludzie, którzy wiedzą ze czasmi lepiej sie ugryść w język niż brnąć w swoje malutkie łajno jakie czasem macie.

Do tej pory sie nie uporaliście z allegro i innymi problemami trzymania cen.

zresztą

gainer i carbo jako 1
też ciekawe



Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2007-01-31 22:25:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Szoho - żartujesz?... Proponujesz Olimpowi, aby naśladował firmę, której obroty wynoszą ok. 2% jego sprzedaży?! A! Może masz nadzieję, że wtedy proporcje te ulegną odwróceniu?

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Ponadto w olimpie na poważnie ,daj wiarę- naprawdę ,tematem nr 1 jest rozwój nowych projektów,produkcja


nutri - Ty chyba nie przeczytałeś tego, co napisałeś. Powiedz mi łaskawie, na czym polega u was rozwój nowych projektów? Bo o ile sobie przypominam, to ostatni "nowoczesny projekt" to KnockOut, którego wypuściliście bodajże w 2005 r. i okazał się wtopą

I jeszcze trzymanie na rynku nieporozumień merotoryczno-finansowych typu Creafusion, czy finansowych typu pirogronian i cytrynian kreatyny.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
sławek - to widze ze ty już nie jesteś w firmie a w sekcie.

2% ... ?
oj szkoda ze Trec nie jest na forum ..
prosze nie żartuj

czasem u was widać przerost ambicji nad treścią.
zajmicie sie małym łajnem jakie jest na allegro czy sklepach gdzie ceny są podobne do hurtowych,
i potem piszcie jacy to wy wilecy jesteście.

Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2007-01-31 23:41:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Apok nie przeginaj.
Nie jestem gówniarzem.
Masz jakieś uwagi co do tego jak prowadze dział?Zgłoś skargę.
zdr.

Zmieniony przez - miętki w dniu 2007-02-01 00:29:14

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mono i bieganie jak dawkowac?

Następny temat

Szybkie pytanie!

WHEY premium