SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vital max czy mega caps olimp?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
NO tak jest
POzatym zawsze pierwsza Kreatyne sie najlepiej wspomina -- (przewaznie tak jest) i ktos ja chwali
Ja za pierwszym zjadlem Fitmaxa w tabletkach i sila i waga poszla nie pamietam o ile bo to bylo dawno poxniej jadlem treca i tez dzialalo ale juz nie tak i poxniej juz caly czas na vitalu i tez dialalo oczywiscie nie tak jak za pierwszym razem i jeszcze TCM (jablczan z Olimpa) ale trudno mi cos powiedziec bo jadlem razem z mono wiec nie wiem czy dobrze dziala czy tylko chwyt reklamowy
Teraz Wole No+Stacka daje fajna pompe i kopa
POZDRAWIAM JEEEEE

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-01-24 14:10:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
faktycznie Everr-owi nalezy sie za ten miesiąc statuetka "złotousta".
stwierdzenie iscie kuriozalne bo oczywiscie kreatyna za zadne spadki dpowiadac nie może.

Banan- ja nie stwierdzilem,że najdrozsza musi byc najlepsza- wczytaj sie w ten mój króciutki tekścik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
ja wiem,ze tak nie stwierdziles...dlatego w mojej wypowiedzi na koncu byla odpowiednia emota
ale podtekst Twojej wypowiedzi dla mnie i tak jest znany
odnoszac sie do tytułowych firm...gdyby za jakis czas Vitalmax mial drozsza kreatyne od olimpa to napiszesz ,ze jakość surowca w niej zawartego jest pewniejsza od O. tylko dlatego ,ze zrobila sie drozsza?


Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2007-01-25 10:50:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie, nie zrozumiales jednak podtekstu, cena jest tu drugo, a moze i nawet bardziej podrzędna.
Vital co sie bedziemy czarować nigdy nie dorośnie do opinii Olimpa -i nie ma to nic wspólnego z cenami.
zresztą tak juz jest w handlu, ekonomii, że sa dwie mozliwosci.
jeśli firma jest preżna na rynku to może sobie pozwolic na tańsze zakupy dobrych surowców.
firma natomiast,że tak powiem ubozsza jest skazana na surowiec gorszy/jesli cena ma byc niska- nie wiem czy wogóle na suroowiec drozszy w znaczącym wymiarze by ja było stać
/


Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-01-25 17:46:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
i jaka niby ma byc roznica koncowa tych Twoich rozważań?
pierwszy moj cykl na mono byl na creapure olimpu
a trzeci na mono vitalmaxa

jezeli napissze ,ze na tym 3 mialem lepsze efekty, to zaraz mi pewno napiszesz ,ze jest masa innych czynników , od których to zależy...owszem tak jest
ale w obu przypadkach diety nie trzymałem i trenowałem podobnie...ale never mind ;)

tak wiec pisanie o słabszym / gorszym surowcu dla mnie jest smieszne
bo jezeli ktos jest zadowolony z kreatyny megabola , vitalmaxa czy activity to po co ma przeplacac i kupowac olimpa, ktory swoją drogą ma mono drozsze od np. kaizena czy ultimate, a to są z kolei firmy, do ktorych O. wiele brakuje i (wg mnie) 'nigdy nie dorośnie do ich opinii' ;)
pozdr.

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2007-01-26 10:26:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 646
na to samo wychodzi 400caps vitalmaxu starczy ci na cykl i 300 mega caps olimpu starczy z tym ze olimpu bedziesz łykał w dni treningowe 2x po 4 duże piguły a vitalmaxu 2x po 6-8 mniejszych... kto co lubi, działanie j/w takie same... na mnie dobrze podziałała kreatyna trec-a TREC Creatine FC micronized 200 mesh 400caps VIP pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 641 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7295
Bierz z olimpu...

Pomogłem Ci, daj mi soga... Nie pomogłem ci, też mi daj...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Wiesz jesli to twoj pierwszy kontakt z kreatyna to kup Vitalmaxa 300gramow wal 2x5g dziennie po cyklu zrob przerwe i kup Olimpowaska kreatyne i powiesz na kotrej ci wiecej poszlo Zapewne po Vitalmaxie bedzie lepiej a jak walniesz na odwrot to milo bedziesz wspominac Olimpa a ta debata nie ma sesnu

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-01-26 13:16:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Banan, sek choćby w tym, że kreatyna z surowca o słabszej jakości może byc szkodliwa, choc niekoniecznie mozna odczuc jej slabsze dzialanie.
nawet w kreatynach jednej firmy potrafie to słabsze dziąłaniee odczuć.
napewno creapure Olimpa leiej "kopie" niz zwykla kretka.
ja nie widze powodu aby takiej firmie jak Vitalmax zaufać- niezależnie od ceny jaka mogłaby oferować bo wiem, że to firma dbajaca przede wszystkim o tani surowiec, a jakość w tym kontekście może, powtarzam może ucierpieć.
to co ci wyszczegolniełem wcześniej wbrew pozorom jest ważne- taniośc może byc czasem niebezpieczna.
Olimp nie ma gorszej kretki niz firmy, które wymieniłeś- mozesz byc tego pewien.
nasze opinie sa tak skrajne, że malo jest przesłanek na porozumienie w tej kwestii, jednakże i tobie zalecam dalej idąca "refleksyjnosc" bo jesli by tak było że wszystko jest takie samo to byłaby jedna cena- albo b. zblizona, jeden produkt a nie kilka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
vital jest w proszku wiec lipa z dawkowaniem bo wszyscy mamy rózne łyzki
ale olimp ma ogromnie kapsy ktore ciezko sie polyka ;/


sam nie wiem co lepsze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mono i bieganie jak dawkowac?

Następny temat

Szybkie pytanie!

WHEY premium