SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vital max czy mega caps olimp?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Sting89 -samo postawienie w równej/a nawet niższej linii/ produktu Olimpa do Vitalmaxa jest zanizenie/chyba świadome/ jego wartosci.
nie chce juz pisac w podobnym tonie o produkcie Vitala bo to byłoby niepotrzebne powtarzanie się.
możesz sobie oceniać subiektywnie- dobrze, że to napisaleś, że jest to ocena subiektywna/ inaczej jest bowiem w twojej wypowiedzi na 3 str./kreujesz tak obraz jak najbardziej obiektywny- może niezdarnie ale jednak/.
Naucz sie czytac etykiety, poczytaj niektóre posty na forum, poczytaj o produktach a pochodzenie surowca w wielu przypadkach nie bedzie tajemnicą...
Pisanie o zawodzie i to do tego stopnia na kreatynie Olimpa mogę nazwac bzdurą choćby dlatego, że znam lepiej te produkty niz "własna kieszeń"- możnaby tak rzec.
oczywiscie zdanie twoje, które wyraziles jest jak każde inne pełnoprawne- z racji praw do jego wypowiadania- dla mnie jednak jest dziwnie przekłamane- świadomie lub nie/pierwsza opcję biore mimo wszystko o wiele mniej pod uwagę/.
ale najgorszym faktem/jesli by miał miejsce to właśnie takie uogólnianie i przyrównywanie firm jako calości- można by to może i zrobić, co uczyniłem po cześci/mysle w dobrym świetle ustawiajac fakty- chodzi o cene surowa w korelacji do ilości zamówień a także cene w zderzeniu z jakością/ byłoby porównywanie firm jako calości na przykładzie jednego produktu.
powiedzmy najlepszego jaki by miał Vital i najgorszego w otercie Olimpa, wtedy wniosek byłby zaiści wielce nieadekwatny do rzecywistości.
choc jestem pewien, że i w tej walce/choc to założenie czysto hipotetyczne/ Olimp górowałby także.

Banan- zaiście, nie rozumiem "tej kasacji"...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Cicho już.
wybór to wolność.

ja wybrałbym Treca micro o ile surowiec trzyma jakosć, bo jedna partia dobra nei czyni wiosny a daje prawo posługiwania sie na plakatach i etykietach stosowną nazwą..
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Dopiero teraz przypadkowo trafiłem na ten temat i widzę, że muszę parę rzeczy sprostować.
Co do samego tematu postu to ja oczywiście zdecydowanie polecam Vitalmaxa, natomiast potrafię zrozumieć że forumowicze mogą mieć odmienne zdanie, że opinie mogą być podzielone i że mogą być ludzie z Vitala niezadowoleni.
Natomiast po raz kolejny nie mogę zrozumieć jak można być tak szowinistycznym jak Apokalipsa. Jeśli ktoś narzeka na Olimpa to nie wina Olimpa ale po prostu klientowi cos się uroiło albo się nie zna.
Jak można wygadywać takie bzdury widząc od lat że Olimp zbiera na tym forum nie zawsze dobre recenzje a na innych forach, gdzie Olimp nie ma władzy w postaci opłacanych klakierów wręcz produkty Olimpa mają słabiutką opinię. Wśród klientów sklepu jest bardzo podobnie.
Gdy polecałem u siebie Olimpa sprzedawałem 8-10x tyle niż teraz gdy po prostu tych odżywek nie pokazuję, choć stoją sobie na półce.
Dziś lub jutro będzie dla forumowiczów dostępna następna lista odżywek z krótkim terminem w niższych cenach. Sami zobaczycie że większość z nich to produkty Olimpa. Stoją na półce i pies z kulawą nogą o nie nie pyta.
Wniosek z tego jeden: jak się tego nie zachwali i nie zareklamuje to mało kto to kupuje. Mimo iż firma jest na rynku prawie 14 lat dorobiła się minimalnej ilości klientów którzy przychodzą do sklepu tylko po Olimpa.
To świadczy o tym, że mało jest osób którzy są tak z tych produktów zadowoleni że nie chcą nic innego.
Apokalipsa mówi coś o ilości kupowanych surowców i w związku z tym o cenie.
A skąd ty wiesz ile Oilmp i Vitalmax kupują surowców? Vitalmax sprzedaje swoje produkty w Czechach, Słowacji, Polsce, Litwie, Łotwie, Francji i Niemczech. I cągle wchodzi w nowe kraje.
Myślę, że ogólnie nie bierze wcale mniej surowców niz Olimp.
Skąd wiesz, że kreatyna jest z Chin bo ja np. tego nie wiem. A nawet jeśli, to creapure też od dawna produkowana jest w Chinach, to największy w tej chwili producent na świecie, dysponujący najnowocześniejszymi laboratoriami i dobrze wiesz, że Olimp też ściąga surowce z Chin.
Apokalipsa, Twoje wywody o wyższości Olimpa nad kimkolwiek to pobożne życzenia. Olimp ma po prostu najlepiej rozwinięty marketing, ma na to najwięcej kasy (nawiasem mówiąc zarobionej nie ze sprzedaży odżywek ale z dotacji najpierw jako zakład pracy chronionej z PFRON a teraz z UE) i może wmówic klientom wiele rzeczy, także to że jest najlepszy, ale opinie konsumentów (chocby kilka w tym topicu) mówią że nie jest tak różowo jak to pisze Olimp w swoich katalogach.
Ciągle bredzisz o tej wyższości kreatyny Olimpa, o tym świetnym surowcu i słabszym Vitala ale tylko w tym temacie zgłosiło się kilka osób które Olimpa w ogóle nie odczuły a z Vitala były zadowolone, ale dla Ciebie to nie wina kreatyny ale tych ludzi
Piszesz Apokalipsa do Stinga "poczytaj etykiety". A czy to na tych etykietach nie wyszło już parę wałków które Olimp zmieniał i z których się gęsto tłumaczył? Ja osobiście nie mam powodów żeby wierzyc Olimpowi.
Skoro w oficjalnej odpowiedzi na moje oświadczenie dotyczące procesu Olimp posunął się do kilku kłamstw (nie do mijania się z prawdą czy niewyważonych odpowiedzi), ale do zwykłych kłamstw, tym bardziej że to jak było naprawdę jest zaprotokołowane w aktach sprawy i mam nadzieję, że do tego kłamliwego oświadczenia Olimpa sąd jeszcze wróci, to nie tylko nie mam gwarancji że to co Olimp pisze na etykietach jest prawdziwe, ale wręcz nie wierzę w żadne słowa Olimpa bo wiem że ta firma po prostu kłamie co zostało już nieraz wyciągnięte na wierzch.
Dlatego Apokalipsa żyj sobie w tym ułudnym świecie najlepszej jakości, posiadania 80% rynku itp.
Ale nie karm swoimi marzeniami forumowiczów którzy chcieliby obiektywnej opinii a nie wywodów klakiera który od lat nie był w sklepie z odżywkami i nie ma nawet pojęcia o tym, że jego Olimp w branzy odżywek już jest nr 2 w Polsce jeśli chodzi o sprzedaż a jeśli chodzi o jakośc to nie wiem czy załapałby się do pierwszej "10".

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660

Dobre


nie ma to jak wojny
ech..stare czasy..
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Ja się nie anagażuję w pyskówki na sfd, ale nie pozwolę sobie na tego typu kłamstwa i bzdury, zwłaszcza od kogoś kto jest pracownikiem firmy której pracownicy ciągle "mijają się z prawdą" i która posunie się bardzo daleko, żeby osiągnąć swój cel (np. oświadczenia zawodników na temat dopingu, czy oświadczenie Ambroziaka dla sądu że to on nazwał odżywki węglowodanowo-białkowe Gainerami a teraz cały świat z niego ściąga )

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
acha

A to, że sub. pochodzą z Chin - nie jest obrazą a raczej pendem do obcinania kosztów. Produkuje sie tam połowe amerykanskiego stafu, Dlaczego?

A bo prawo lepsz i 80% innowacji właśnie tam powstaje

Monohydrat zawsze jest lepszy i gorszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45993
no nie wiem czy chodzi o innowacje....

raczej bym powiedzial ze o tania sile robocza(tanszy surowiec)
a co za tym idzie wiekszy zarobek dla firm produkujacych suple.

Zmieniony przez - salix w dniu 2007-01-31 14:12:57

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Też nikt nie obserwował tego tematu ale wypada się wypowiedzieć.


Sonbaty ,to są fakty: OLIMP ma nadzorowana produkcję nie tylko przez SANEPIDY i instytucje oficjalne ,przede wszystkim realnie sprawdzaną przez audyty zewnętrzne wielu fim ,które zanim podejmą decyzje u kogo chcą produkować –jadą na miejsce i oglądają jak to się wszystko ma w Realu, naprawde takie fimy dbają o jakość swoich produktów/ OLIMP produkuje dla takich potęg jak SHELL Polska i ich Europejskich oddziałow,TESCO i kilkanaście znanych w Europie firm odżywkowych,napojowych,sportowych-które zlecają lub chcą zlecić swoją produkcje pod własnymi markami / , OLIMP Labs posiada wdrożone certyfikaty /HACCP,ISO,wkrótce GMP farmacja/ , jawnie pokazuje swoje zakłady ,zaplecza technologiczne łącznie z farmaceutycznym systemem oczyszczania powietrza , nieustannie dostaje wyróżnienia , posiada własne supernowoczesne laboratorium z najnowocześniejszym sprzętem analitycznym ,które dba o badanie każdego surowca i każdej partii odżywek, współpracuje wyłącznie z producentami ,którzy maja wdrożone w praktyce wszystkie systemy jakości ,posiada nowoczesne linie technologiczne do produkcji form suchych i zaawansowane ,jedne z najwiekszych w Europie lini do produkcji napojów funkcjonalnych ,faktycznie sprzedaje z powodzeniem na rynkach Europejskich a w Polsce jest stale nr 1 od kilkunastu lat ,posiada doskonałe zaplecze kilkuset młodych uzdolnionych ludzi/technologia ,laboratoria ,doświadczony dział produkcyjny,marketing,sprzedaż z podziałami na segmenty , prężnie działający dział exportu,dział zaopatreznia, logistyka, przedstawiciele w terenie ,własny doświadczony i wysoko wykwalifikowany dział księgowo-prawny ,kadry techniczne ,własne biuro projektowo-graficzne / oraz doświadczonych ludzi stojących ponad tym wszystkim ,którzy wiedzą jak to ogarnąć , uczciwie pracować i działać z pasją gromadząc wokół siebie najlepsze zespoły ludzkie .

Napisz teraz ,co z analogicznych aktywów posiada Twój VITALMAX., pokaż zdjęcia zakładu, części technicznej dbającej o odpowiedni klimat na produkcji-filtry,klimatyzacja –tylko nie taka z CASTORAMY:),maszyn-tylko nie takie do ręcznego pakowania kapsułek zakupione z ebaya za 700 USD co zagniatają kapsułki :) ,certyfikaty jakości ,laboratoria i sprzęt analityczny ,świadectwa i certyfikaty badania każdej parti wwożonych na teren Polski partii odzywek i suplementów, badania na zawartość niedozwolonych w sporcie środków ,zgłoszenia do GIS ,opinie IŻŻ i innych jednostek opiniujących,
Pochwal się,tylko prosimy nie pisz ,ze Vitalmax zdobywa rynki inne niż Polski ,no chyba ze w bagażniku samochodu w drodze na FIBO aby pooglądać OLIMPA :).VITALMAX jest bardziej znany w Polsce niż w swoim kraju,w innych krajach jest NO NAME,to sa fakty. Kiedys pisałeś ,ze OLIMP nie zdobył rynku Czeskiego,tak bo nie był tym zainteresowany ,teraz jest i oglądaj co się będzie działo w okresie 1 roku;).
Napisz prosimy wszystko, przynajmniej o sprawach typowo produkcyjno -marketingowych
bo ,że jesteście niezaradni i nie potraficie zdobyć funduszy na rozwój firmy oraz ,ze z normalnego ich wykorzystywania przez prężne ,nowoczesne, świadome firmy robicie wielkie ALE - to Już się właśnie przyznałeś :)
Na pewno w Łodzi są kursy jak pozyskiwać takie fundusze ,zapisz się:),później jeszcze tylko przekonasz banki i instytucje przydzielające środki i już jesteś bogaty:)

Jeśli to Cie nie przekonuje Aby ocenic skalę sprawdz sobie obroty OLIMPA(są jawne w pewnych instytucjach) i porównaj do vitalmaxa,poznasz wtedy miejsce w szeregu.Przy okazji, mozesz zdradzic obroty Vitalmaxa bo są chyba utajnione(moze dlatego nie dostajecie funduszy ))




NUTRIFARM BEST BRANS FOR YOY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Textem ,ze środki z funduszy można przeznaczać na marketing/reklamy przeszedłeś szczyt naiwności i braku podstawowej wiedzy na temat dotacji z EU a że u Ciebie pewnie brak kasy na drogą reklamę prasowa dlatego z ich braku najlepszym zródłem reklam i szerzenia bzdur jest dla Ciebie od lat ukochany, darmowy internet

A wszystko przez apokalipsę:)

NUTRIFARM
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
salix ale o tym kazdy wie
ale o tym ze zrobili tam np nandrolon-kreatyny ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mono i bieganie jak dawkowac?

Następny temat

Szybkie pytanie!

WHEY premium