SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

umięśniona, ale mała klata/pomocy:(

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1204
witam. mam problem odnośnie klatki, otóż jest ona umięśniona, ale mała. ćwiczenia wykonuje różnorodne z priorytetem góry klatki, korzystam raz ze sztangielek, raz sztangi, różne szerokości rak, różne kąty ławki, różne rozpiętki, itd. mam pytanie: jak "rozciągnąć klate", przeczytałem żeby robić "przenoszenie sztangielki" czy to dobre ćwiczenie w tym kierunku? może znacie jakieś inne? pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 154 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 361
dalej nie podałeś wagi i wymiarów, ale sądze że narazie niemusisz wykonywac cwiczen na rzezbe ale na mase (jesli jestes "chudy")
pierwsze 6-12 tyg radze cwiczyc tylko na masę aby potem było w "czym" rzezbić:]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
masz możliwość wstawienia fotki ??

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 154 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 361
alee się spisałeś, napisz jaki stosujesz trening, może potrzebujesz tyreningu na masę a ćwiczysz treningiem na rzezbę, na to wygląda,i czy stosujesz jakies odżywki. POdaj tez swoją wagę wiek i wymiary to pomyślimy co robić;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 154 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 361
http://bigpaker.net/klatka.htm a tu masz opisane wszystkie mozliwe cwiczenia na klatke. Poczytaj;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6179
wyglad klatki do w tuzym stopniu genetyka ale napisz cos wiecej ile cwiczysz ile wazysz ile wyciskasz wklej jakis swoj trening

"DOPÓKI WALCZYSZ JESTES ZWYCIĘZCĄ"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6321
cwiczone miesnie sa w ciaglym napieciu. czyli, jesli skupiasz sie na klatce A ZANIEDBUJESZ PLECY moze ona lekko sie kurczyc. zastanow sie czasem, czy to nie wina niedotrenowanych plecow - jesli bardziej sie przylozysz lopatki zostana sciagniete do tylu i klatka sila rzeczy rozejdzie sie na boki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1204
plecy mam troche zaniedbane względem innym partii jak np. klatki to fakt. staż pół roku intensywnych treningów, supli/odżywek zero... dieta była... złapałem jakieś 4 czy 5 kg. chyba musze kupić jakiś monohydrat bo chyba mnie zastój łapie :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1204
a ćwicze na mase, 5-10 cieżkich powt. na podstawowych, rzeźbiące 12-15 powt. przerwy zazwyczaj 90 sekund. wiek niebawem pełne 19 lat. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 154 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 361
ILE WAZYSZ I JAKIE MASZ WYMIARY.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6179
widze ze jestes poczatkujacy moje zdanie jest takie nieskupiaj sie zbytnio na klatce wykonuj podstawowe cwiczena na mase a wmiare przyrostow wszystko sie wyrowna w cwiczeniach bazowych wykonuj 12 10 8 6 powtuzen a w cwiczeniach ze sztangielkami 10-12

"DOPÓKI WALCZYSZ JESTES ZWYCIĘZCĄ"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6321
ok, jak jestes poczatkujacy to pewnie popełniasz ten sam blad, co wiekszosc - zbyt wiele klatki. jest tu pare dobrych artow na temat plecow, np. wodyna. radze przejrzeć, a problem pewnie zniknie. i nie laduj w siebie supli, bo po pol roku nikt nie ma zastoju. chyba, ze przesz w zaparte nie szukajac problemu np. w zlych cwiczeniach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening 6 razy w tygodniu??

Następny temat

IDEAL MASS

WHEY premium