SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tydzien do zawodów-co mam robic? pomocy!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 829 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3404
Nie martw się, może i konkurencja chorowała

Lublin - wiosenna stolica Polski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 91 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 485
chce wygrac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86831
Na pewno wygrasz

Tak się przecież przykładałeś Morderczy rytm treningów - całe 2 x tygodniowo Jak w ogóle dałeś radę znieść tak straszne obciążenie??? Zawodowcy mają 10 x tygodniowo - głupcy - po co się męczą!? Wystarczy 2x w tygodniu, przypalić, popić - i wygrać! Zawodnicy mają 5-6x w tygodniu - też są głupi.

Po co pracować nad kondycją, siłą i techniką?!

A na poważnie: czy w ogóle coś trenujesz dziecko drogie - czy tylko ci się nudzi i chcesz pospamować forum??? Jak trenujesz - to zapytaj trenera - on przecież NIE POWINIEN puścić na zawody takiego "hardworkera" jak ty.

NIE WIESZ JAKĄ MASZ KONDYCJĘ? A sparowałeś kiedykolwiek? Tam w kilka minut ocenisz - czy ją masz czy nie masz.

A tak na marginesie: trawa jest w PL nielegalna - twoje IP jest zapisane - myślisz, że to problem cię znalezć. Nie jesteś anonimowy - nie chwal się podobnymi "metodami treningowymi".

Jak dla mnie EOT - zrób jedną rzecz nie pisz tu więcej.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2004-11-29 15:05:02

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 91 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 485
wiesz co tu widac twoja beszczelnosc!nie musisz ze mnie szydzic! a trawa to nie moj sposob na kondycje! czy ja takie cos tam napisalem?? czy namawiam kogos do jej palenia? z tego co czytalem w innych artykulach to inni piosza ze tez pala trawe i jakos wszystko jest ok?myslisz ze jestem jakims malym glupim chlopcem ktorego da sie zastraszyc ze trafie do paki bo napisalem ze pale czasem trawe?nie takie cos to nie ze mna!a skoro uwazasz ze klamie i spamuje te forum to poprostu nie czytaj tego co ja pisze!widac twoja inteligencje skoro nie wiesz ze wiekszosc klubow TKD maja treningi po 2 w tyg. myslalaem ze jestes spoko i chcesz mi pomoc, skoro chcesz obrazac ludzi i ich wysmiewac to niech lepiej dadza ci bana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 91 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 485
a tak wogole to fajna masy twarz.zazdroszcze ci.pewnie twoj pies jest zadowolony ze ma kumpla podobnego do siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
Nie wydaje mi się, żeby większość klubów TKD miała treningi 2 razy w tygodniu.

Gizmo

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
Podłącze sie do tematu żeby nie tworzyć nowego
CŁOPAKI JEST SPRAWA!
Jutro mam zawody. Kompletnie o nich zapomniałem. Miałem zapisane na lodówce, ale ostatnio rzadko nocowałem w domu i przeoczłem. Nie wiem co mam robić. Cały się trzęse. W zasadzie to dopiero wstałem i cholernie boli mnie głowa. Wczoraj były poprawiny urodzin kumpla. Na dobrą sprawe to tak poprawiamy już drugi tydzień, także jeśli chodzi o płyny to stale dbam o zapotrzebowanie organizmu. Myśle że forma od ostatniego treningu bardzo mi nie opadła. Staram się utrzymywać kondycje. Przykładowo w ostatnią środe biegałem troche po swoim mieście. Nażarłem się chińczyka i tak mnie sraka złapała że musiałem w centrum szukać kibla. Mineło jekieś 30min zanim znalazłem więc się nieźle zdyszałem tym biegiem. A widaomo jak się biega z zaciśniętym zwieraczem - walka z samym sobą. To mnie motywuje. Dlatego chce wygrać. Za te wszystkie mordercze treningi, biegi, za mozolne uzupełninie płynów. Nie powstrzyma mnie normalnie nic. Nawet drobne problemy zdrowotne - ostatrnio nie wiem dlaczego strasznie trzęsie mi się prawa ręka. Nie wiem już sam od czego, może za dużo jem dropsów? Ale wiem że jak jutro wyjde na mate to będe w swoim żywiole. Będe tylko ja i przeciwnik, a z trybun nieść się będzie gromkie: "Huraaaagann Barwineek ta ta ta Huuraaagan Barwineek!!!
Nie wiem czy wam mówiłem, ale ja jestem urodzonym zwycięzcą. Ostatnio miałem najwyższy wynik na całej izbie. Koledzy są ze mnie dumni, a ja nie chce ich zawieść. Dlatego pomóżcie! I prosze bez głupich komentarzy, tylko konkretne rady. Do jutra rano musze być gotów, a jeszcze dziś wieczorem ide na impreze. Jak ktoś się nie zna to niech się lepiej powstrzyma od wypowidzi. Dla ułatwienia powiem że mam 22 lata, waże 43 kilo i jestem dość szybki jak trzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
natolin: nie jestem w stanie ci pomóc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86831
natolin - dużo trenuj dodatkowo (1x przed zawodami w nocy), wez koks, odmów litanię do bruce'a lee i będzie OK. 3mam kciuki!

A na serio SOG! Dobre dobre

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
dobre usmialem sie

a teraz na powaznie dajcie spokoj autorowi postu bo to jednak przegiecie a autor postu powinien zrozumiec ze albo sie baluje albo sie trenuje i robi postepy i 2x w tyg to rekreacja a nie zawodniczy trening 2x w tyg to mozna sobie od treningow przerwe zrobic

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w Judo

Następny temat

Trening kondycyjny i wytrzymałościowy

WHEY premium