SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania do zawodów

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 284
Siemano za 10 dni jade na swoje pierwsze zawody k-1 i trener karze mi zrobic jakies badania potwierdzajace sprawnosc i wiecie ze moge walczyc , zdrowe serce itp. Wiecie moze jakie to badania ? Gdzie isc? Czy to kosztuje? Slyszalem ze trwaja te badania miesiac a ja mam 10 dni xd jest jakas mozliwosc skrocenia tych badan? Mowcie co robic bo musze sie pospieszyc i jeszcze jedno czy da rade wystartowac w tych zawodach (zwykly pierwszy krok dla poczatkujacych) bez tych badan np za zgoda rodzica?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Idziesz do lekarza sportowego. On daje listę badań które musisz wykonać. W tym wieku są one bezpłatne. Z wszystkimi badaniami wracasz do lekarza i on wydaje Ci poświadczenie że możesz startować w zawodach.
Czy się da w 10 dni? Nie wiem. Ja za swoje płaciłem i wtedy to nie było problemu. Trzeba było się tylko nachodzić.
Normalnie zgoda rodziców nie wystarczy. Organizator nie chce brać za Ciebie odpowiedzialności na wypadek kontuzji lub czegoś gorszego.


Zmieniony przez - MMA w dniu 2015-06-16 14:41:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Ja swoje badania zazwyczaj robiłem w ciągu jednego dnia w prywatnej przychodni sportowej. Polega to na tym, że ganiasz od jednego specjalisty do drugiego, który Cię bada.

Zazwyczaj są to: neurolog, okulista, laryngolog, chirurg / ortopeda dodatkowo EEG, EKG, mocz, masa i wzrost.

To wszystko wbija Ci lekarz do książeczki sportowej (jeśli związek takowe posiada).

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45897
ja jeszcze miałem dentystę i badania wydolnościowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
O.. z dentystą nigdy się wcześniej nie spotkałem w badaniach sportowych.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Najlepiej najpierw zadzwonić do poradni medycyny sportowej i zapytać, jaki zestaw badań potrzebuje konkretny lekarz sportowy pod konkretny sport, bo jak widać się różnią.

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 284
Kurde nie ogarniam tego kazdy mowi cos innego wezcie mi krok po kroku wytlumaczcie jak to wyglada. Musze najpierw isc po skierowanie do pediatry czy bezposrednio moge jechac do sportowego czy musze zadzwonic i sie zarejestrowac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45897
idziesz do sportowego i on Ci daje skierowania do lekarzy u których masz badania zrobić.gdy wszystko już masz i jest w porządku idziesz ze wszystkimi wynikami do sportowego i on podbija Ci książeczkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 173
Ja robiłem badania ostatnio i na pewno musisz mieć zrobione badania moczu i krwi. Dodatkowo zaświadczenie od dentysty ekg eeg konsultacja neurologiczna i laryngologiczna, do tego dochodzi jeszcze okulista. Na końcu lekarz sportowy wystawia Ci zaświadczenie. Jak robisz prywatnie to uwiniesz się w jeden dzień jeśli chcesz robić bezpłatnie to niestety czasem nawet i dwa tygodnie nie wystarczą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zgrupowanie szkoleniowe studentów WSBPiI APEIRON - Zawoja 2015

Następny temat

Kraków: nieodpłatne zajęcia: Letnia Przygoda z Zapasami Stylu Wolnego

WHEY premium