SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania do MT...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2178
Witam

Trenuje MT jak narazie 7 miesiecy i chcialbym wystartowac na turnieju pierwszych walk jak
najszybciej...

Niestety mam maly problem z badaniami...

Otoz mieszkam w pewnej wsi, ok 30km od Krakowa i aby zrobic wszystkie badania potrzebuje jakies 2 miesiace na to (jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem)... :cry:

A moje pytanie jest takie:
Gdzie w Krakowie jest miejsce w ktorym mozna zrobic wszystkie te badania w jednym miejscu??

Poprostu chce jak najszybciej i jak najprosciej zalatwic te badania i nie koniecznie musza one byc przeprowadzone...wiem ze to malo profesjonalnie ale juz mam dosc tych zalatwien :P Najwazniejsze dla mnie jest to aby dostac zgode od lekarza sportowego na uprawianie tego sportu...

Jesli ktos wie gdzie mozna to zalatwic to bardzo bym byl wdzieczny :roll:

Aha i zapomnialem dodac ze chodzi mi raczej o prywatna przychodnie, a pieniadze nie graja roli :) :)

...wybieraj wybieraj wybieraj co wolisz-prawą czy lewą rękę mam Ci up******ić...!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1318 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13614
idziesz do lekarza sportowego dajesz 50 zl i masz badania powie ci ze pozniej masz isc zrobic badania i tyle u mnie w szczecinie przynajmniej tak robia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 711 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2663
Kopiuje, to co już kiedyś pisałam. Mam nadzieję, że się przyda. Pzdr

Dla wszystkich którym zależy na podbiciu książeczki sportowej polecam przychodnię sportową w GLIWICACH - koszt 20 zł dla uczniów i studentów i 30 zł dla nieuczących się. Nie trzeba mieć ze sobą żadnych badań. Na miejscu badają puls, mierzą ciśnienie i takie tam

Dla wielu osób to będzie bardziej opłacalna opcja nawet doliczając dojazd.

podana przeze mnie przychodnia jest sprawdzona. Lekarz, który tam przyjmuje nie wymaga zupełnie żadnych badań. Przyjęcia są we wtorki i czwartki od 13.00 (mniej więcej na tą godzinę najlepiej być).

Zakład Opieki Zdrowotnej BONA-MED
44-100 Gliwice, Zygmunta Starego 16,
tel.: 32 2316336

KSIĄŻECZKA PODBIJANA JEST OD RĘKI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Torres, jak pieniądze nie grają roli, to jedź do Gliwic

Zakład Opieki Zdrowotnej BONA-MED
44-100 Gliwice, Zygmunta Starego 16,
tel.: 32 2316336

przyjmują we wtorki i czwartki od 13

edit: Paula mnie wyprzedziła

Zmieniony przez - Lady M w dniu 2008-12-08 23:24:19

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2178
Dzieki za rade

Jesli nie wpadne na zaden inny pomysl to pewnie pojade do Gliwic...
Niby 134Km mam ale co tam...troszke dluzsza wycieczka

Jesli ktos mialby jakies dobre miejsce blizej to bylbym wdzieczny oczywiscie

Thx i Pzdr

...wybieraj wybieraj wybieraj co wolisz-prawą czy lewą rękę mam Ci up******ić...!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
ja też testowałam tego lekarza, nie dość że konkretny, to do tego bardzo symatyczny

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2178
A jesli pojade do Gliwic to mam jeszcze pytanie...

Bo ja to dopiero pierwsze badania bd robil...i co mi bedzie potrzebne u tego lekarza przy pierwszych badaniach??

...wybieraj wybieraj wybieraj co wolisz-prawą czy lewą rękę mam Ci up******ić...!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
zasadniczo to kasa za książeczke i właśnie dlatego lekarz w Gliwicach jest taki fajny bo wszystkie badania potrzebne do wystawienia opinii o Twoim stanie zdrowia zrobią Ci na miejscu
pozdrawiam

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2178
Czyli potrzebna jest mi tylko kasa xD no spoko...juz lubie tego lekarza

Thx Marta

...wybieraj wybieraj wybieraj co wolisz-prawą czy lewą rękę mam Ci up******ić...!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Worek bokserski - który wybrac ?

Następny temat

I ZLOT TRADYCYJNYCH (i nie tylko ;-P...) / Warszawa - wątek organizacyjny

WHEY premium