SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

triceps większy od bicepsa.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20333

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
A poza tym nie panikuj, bo ramię Twoje prezentuje się co najmniej nieźle

Mam ten sam "problem", jeśli to w ogóle można nazwać problemem...

Mnie ostatnio biceps ładnie poszedł "w górę" po superseriach z tricepsem. Zaczynałem od bicepsa:

-uginanie ze sztangielkami siedząc 12 10 8 6
+
-francuskie wyciskanie leżąc 12 10 8 6

-uginanie ze sztangą 6 8 10 12
+
-prostowanie w tył w opadzie 12 12 10 10

Wypróbuj coś podobnego.

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 546 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3691
Czawaj- dzięki ale wiesz jak to jest człowiek zawsze znajdzie w sobie coś so się jemu nie podoba- w tym sens żeby się stale rozwijac i dążyć do nieosiągalnej perfekcji...
co do twojego treningu-
przy regresji powtórzeń stosujesz progres cięzaru??
wykonujesz tylko te 2 ćwiczenia?? w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Co do trzeciego ćwiczenia to racja, ja robię tylko coś lekkiego na zakończenie.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Tak Krzychu, powinienem mu jako pierwsze zasugerować ćwiczenie wielostawowe, czyli uginanie ze sztangą w tym wypadku połączone z francuskim wyciskaniem leżąc.

To był mój drugi plan z superseriami na ramiona więc tak oto zmieniłem w nim kolejność.

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...ale uginanie ze sztangielkami- rozumiem, że to na skośnej ławeczce- także świetnie nadaje sie do rozbudowy masy bicepsów- plan jest więc dobry- sam wiele razy na takim rozkładzie jechałem- można także zmienić kolejność oczywiście/albo na przemian, na jednym treningu tak na kolejnym inaczej/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Mialem sie nie odzywac, ale musze...
Nie wiem kto pisal, ale nie moge tego zrozumiec.

"Po prostu nie masz "góry" - czyli głowa krótka jest za mała."

Co ma wspolnego glowa krotka ze szczytem? Przeciez to glowa dluga jest wyzej. Ta, ktora znajduje sie po stronie bocznej ramienia.

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
tak to prawda, glowa dluga jest wyzej...wszyscy sugeruja sie zlym oznaczeniem w atlasie, przydalo by sie w koncu je zmienic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Ale internetowy "atlas" to nie jest jedyne, a juz na pewno nie powazne zrodlo informacji. W tym wypadku pisane przez czlowieka, ktory ma glowe na karku, ale kazdemu moze zdarzyc sie blad. Wazne, zeby zagladac w rozne miejsca. Trening na pewnym poziomie wymaga okreslonego zasobu wiedzy. A z tym wiaze sie poszukiwanie. Oczywiscie, mozna mechanicznie nauczyc sie- to dziala na mnie, to nie, a to jeszcze lepiej. Ale to podejscie mocno ograniczone. I nudne. Dlaczego pozbawiac sie tak fantastycznego dzialu wiedzy?

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Racja Gall, to mnie się zdażyło tak napisać

Głowa, dająca "górę", to oczywiście głowa długa, czyli inaczej zewnętrzna ( choć jeśli spojrzeć na zdjęcie w atlasie anatomicznym, to głowa "krótka" jest dłuższa )

http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:Gray411.png

Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2007-11-15 23:55:43

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Dzieki sliczne za wyjasnienie. Po tym, ze ktos potrafi przyznac sie do bledu, poznaje sie wielkich ludzi. I tak Cie bardzo cenilem za wiedze, teraz dodatkowo za charakter.
Pozdrawiam serdecznie.

Nie ma ludzi nieomylnych...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakis tam plan... do sprawdzenia

Następny temat

WIELKI ART O BICEPSACH I NIE TYLKO

WHEY premium