SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening nog i mdlosci

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 368 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18783
Witam.

Mam spory problem z treningiem nog. W sumie to nie moge nigdy go skonczyc bo mnie mdli. Jesli zrobie na prawde ostro przysiady (pierwsze cwiczenie) to juz przy drugim (wypychanie na suwnicy) czuje ze robi mi sie niedobrze. A gdzie tu jeszcze kolejne cw.? i gdzie dwuglowe uda ehh. Teraz robie lzej wszystko i jakos to nieraz idzie ale tez nie zawsze dam rade skonczyc. Tylko nie wiem czy robiac lzej wystarczajaco pobudze miesnie do wzrostu.

Moze dobrym pomyslem bylby oddzielny trening czworek i dwojek? Np rano i wieczorem...albo w inne dni.
Posilek jem 1-1,5h przed treningiem.

Przerwy miedzy seriami 1-1,5min.
Staz 3lata ponad.

when you use a calculator in the gym, your a beast......

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 368 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18783
Bo odkad zaczalem cwiczyc caly czas mc robilem i stwierdzilem ze czas na przerwe. Plecy i tak sa moja mocna stroną.

Tez tak mysle ze te krotkie przerwy to glowny problem. Moze zwieksze je przy przysiadach, a dalej zostawie krotkie.

when you use a calculator in the gym, your a beast......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
a co jesz przed treningiem? i ile czasu przed ?

dwojki mozesz rozdzielic z czworkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Zrób dluższą przerwe po posiłku i zwracaj uwage na to co jesz. Zbyt duża ilość tłuszczu i błonnika w posiłku przed treningiem może spowodować takie dolegliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 368 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18783
Jem zwykle ryz/ziemniaki + kurczak.
Przy innych grupach nie mam takich dolegliwosci a plecy tez ostro cwicze.

To jak rozdzielilbym ten trening nog to w osobne dni robic? czy rano i wieczorem? Wole je dobrze przecwiczyc i osobno niz razem po trochu...


Zmieniony przez - 89dawid89 w dniu 2011-07-26 16:50:04

when you use a calculator in the gym, your a beast......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
w osobne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Tak, w osobne - na przyklad czworki z lydkami a dwuglowe do plecow lub barkow (badz tez jeszcze inaczej, zaleznie od rozkladu).

Zmieniony przez - Ballomus w dniu 2011-07-26 21:36:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 620 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10141
Tak jak piszą, najlepiej w osobne, ponieważ przy ćwiczeniach czwórek no wolnych to i tak dwójki dostaną. Zrób 2-3 dni przerwy między czwórkami a dwójkami i będzie spoko.
Ja proponowałbym zrobić czwórki np z barkami a dwójki z łydkami np w sobotę, szybki trening i do domku ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 368 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18783
obecnie cwicze tak:

pon barki+biceps
wt nogi
sr brzuch
cz klatka + triceps
pt plecy

Wiec z barkami nie bardzo, bo to (i biceps) to priorytet wiec robie w poniedzialki. Moze z plecami da rade. Chyba ze jakos calkowicie ten plan zmienic...?

when you use a calculator in the gym, your a beast......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Dwójki z plecami fajne połączenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 368 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18783
Dobra.
Czyli mc na prostych nogach na koniec plecow a poczatek cwiczenia dwojek bedzie ok mysle? Bo w sumie obecnie nie robie w ogole mc przy plecach.

when you use a calculator in the gym, your a beast......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
no tak,

ale wedle tego co piszesz musialbys na treningu wykonac tylko przysiady trening zakonczyc.

oczywiscie rozdzielic te grupy mozesz

moim zdanie, owe dolegliwosci- jesli nie sa jakas dysfunkcja ukladu trawiennego- powinny mijav dosc szybko i trening powinien dac sie kontynuowac

ponadto raczej powinienes stopniowo zwoekszac obciazenia co pozwoli na lepsze przystosowanie do wysilku byc moze pomoze w tym problemie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak ułożyć makrocykl i osiągnąć swe cele?

Następny temat

Przysiady-ból

WHEY premium