SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening na zapełnienie górnej oraz wew czesci klatki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
opuszczanie sztangi do szyi ale skosu ci to nie zastąpi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 297
robiłem z dociazeniem do 30kg, pochylony na maxa do przodu, schodziłem bardzo głęboko, bo myślałem że tak jest dobrze, w każdym azie tak najlepiej czułem tricka.po jakimś czasie bolało, ale to olałem, lecz kiedyś coś mi ***neeło i od tamtej pory czuję przeskakiwanie kości kiedy kicham bądź robię głęboki wdech(czasem, nie zawsze)i nie mogę ćwiczyć na modlitewniku, bo kiedy dotykam mostkiem podpórki to wyję:) to dziwne, bo np. dotykając ręką, albo zgarniając boksa nic nie czuję, zxrezygnowałem z tego ćwiczenia jednak

size matters...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Panowie - pewnych rzeczy przeskoczyć się nie da. Jeśli ktoś chce poważnie myśleć o tym sporcie - musi mieć sprzęt. Równie dobrze można zapytać "jak najlepiej grać w piłkę - ale bez piłki (bo nie mam).

Nie da się zbudować pełnej klatki bez wyciskania na ławce skośnej, bez wyciskania sztangielkami, bez wyciskania w średnim chwycie.

Pomyśl o przerobieniu/wymianie ławeczki, jakąś chyba musisz mieć. Opchnij na Allegro, dołóż parę złotych i dokup regulowaną.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ktos z forumowiczow projektowal taka prase do nog

Następny temat

A taki planik sobie ułożyłem :-)

WHEY premium