SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening na szeroką klate,w miare szybko

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105
Witam
chodze na siłownie ponad 3 miesiące,dotychczas skupiałem uwage na treningu pleców i barków,klatke trenowałem najrzadziej,chodze na siłownie średnio 4 razy w tygodniu,ale zamieszam 5-6 razy z tym że jednego dnia głównie biegam lub jeżdżę rowerem

Prosze o propozycje treningów oraz może jakąś diete
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 341 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7878
Myślę,że 4 razy to wystarczająco.Nie chcesz chyba się na siłowni za***.ać.Musi być regeneracja,a jak będziesz ćwiczył 6 razy w tygodniu,to jej nie będzie.Mięśnie rosną ,gdy odpoczywasz, a nie jak ćwiczysz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105
Prosze o propozycje treningów oczywiście na klatke,jak narazie tylko wyciskam sztange na płasko zaczynając od 30 kg a kończąc na 70 kg (poprostu co serie troche dodaje) robie tak do 6-7 serii potem ide na skos tam robie okolo 4-5 serii,potem maszyna która nie wiem jak sie nazywa :) ale przypomina skos tylko że to maszyna ;) na koniec rozpiętki albo baterfly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1299
zacznij od płaskiego - zrób z 5 serii, potem skos 5 serii np hantlami, a na koniec może z 3-4 serie rozpiętek na płasko
rób klatę raz w tygodniu i to ci narazie starczy, a jak nie to już musisz poszukać sobie bardziej "wyszukanego" treningu według twoich upodobań
tu znajdziesz wszystkie potrzebne info:
https://www.sfd.pl/_###_FAQ_:_KLATKA_###-t304810.html

aha no i zastanów się jaki jest cel treningu, ale jak ważysz 93kg przy 188cm wzrostu i 3 miesiącach ćwiczeń to pewnie to biegania i rowery są potrzebne i się przyda lekka redukcja tkanki tłuszczowej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
w tym sporcie nic sie nie da szybko.

szkoda, że nie można dolepić albo wyszlifować tak jak rzeźbiarz tam gdzie trzeba. Nie trzeba by było przerzucać tyle ton

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
..rozpisz sobie dobry plan i konkretną sprawdzoną diete
jesli bedziesz cwiczyc sumiennie to efekty przyjdą
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyrostek,

Następny temat

Wąskie barki

WHEY premium