SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening na mase jak ! ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2738
Siemka ostatnio zaczolem ćwiczyc na mase i chcialbym sie zapytac jak sie cwiczy czy robi sie tak progresja 8 8 6 6 albo inaczej zeby ilosc powtorzen nie przekraczala 8 i nie spadala ponizej 6 czy moze lepiej robic 12 10 8 8
bo inni mowia tak a inni mowia tak aha zaczolem niedawno trening i cwicze juz drugi miesiac regularnie :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 161
Progresje robi sie: 12,10,8,8
Tak jest najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
to o czym mówisz to regresja powtórzeń, a nie progresja, ale rzeczywiście wydaje mi się, że 12/10/8/8 jest najlepsza progresja = zwiększanie ciężaru przy kolejnych seriach, stosuje się ją w większości ćwiczeń złożonych

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 80
Moim zdaniem bez sensu jest takie doradzanie co do konkretnej ilosci ruchow - wiele osob trenuje wg schematu np. 10,8,8,6 ja nigdy nie przywiazuje uwagi do ilosci wykonywanych powtorzen -poprostu stram sie cwiczyc na duzych ciezarach ale xczy zrobie w ostatniej seri 5,7 czy 9 powt to nie ma znaczenia bo przykladowo ktos ma zapalnowane w ost serii zrobic 6 ruchow ale tego dnia moze byc silnijeszy i zroibi 9-10 powt a wiec poprostu uzywaj duzych ciezarow i w ost seriach cwicz do wyczerp[ania miesni ja czasami robie po 10-12 powt innym razem schodze nawet do 4-5 zalezy ile sily wdanym dniu sie posiada itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2738
aha mi chodzilo tak ze wiecie robie 12 10 8 8 i progresje tez bo zwiekszam iezary pokolei :P a zmienjszam powtorzsenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Polecam Ci tą lekturke Poniewaz trening jest sprawa indywidualna wiec nie mozna dac universalnego programu dal wszystkich .

https://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
jerry_null - no tak ja zawsze robię progresję 12/10/8=8 (ostatnie dwie tym samym ciężarem), ale tak Yakuza powiedział - to sprawa indywidualna..

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dysproporcja w rozwoju prawej czesci ciala

Następny temat

ćwiczyć nogi? (kolano 6m-cy po wypadku..)

WHEY premium