SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening dobry na sile - klatka

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49349
słuchaj ja ci moge powiedzieć żebyś cwiczył jak ja ale pewnie Senegroth mi głowe odetnie za pisanie takich rzeczy on ma z deka większą wiedzę więc słuchaj jego jeżeli jednak będzeisz chciał się poradzić mnie to pisz a ja odpowiem

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Michał nie martw się, głowy nie odetnę Metoda, którą zaproponowałeś jest oki. Proponuję zacząć od 6 serii po 3powt na 80% maksa(przed tym rozgrzewka w stylu 30/12 50/8 60/6 70/4)i co tydzień dokładać po 2,5kg do tych 6 ostatnich serii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49349
Kamień z serca a tak już na poważnie to ja kbyś cwiczył 3 dni w tygodniu to proponowałbym ci :
pon, środa
wyciskanie na płaskiej 80% maxa(w twoim przypadku myśle że 115kg) 2 powtózenia 6 serii
i jeszcze żeby sie przyzwyczaić do dużych ciężarów to 125% maxa na sztange i trzymać 10sec
piątek:
80% maxa 3 powtórzenia 6 serii
i co tydzień dokladać 5 kg a później jak 5 będzie za dużo to 2,5
do tego jakas kretka i siła pójdzie jak z bicza strzelił (przynajmniej u mnie idzie)

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4671
wszystko pieknie ladnie ale chyba 5 kilo tyg to nie dam rady szczerze mowiac!!2,5 kilo bedzie ok tak mi sie wydaje!!ale samo wyciskanie na plaskiej starczy jako trening na klatke????i chyba bede trenowal w pon. i piatki!!chyba dobrze co??dzieki z gory Wam naprawde doceniam pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49349
jak ja daje rade po 5 kg to ty też dasz (progres 5 kg robiłem od 130kg do 140 a teraz od 140 daje +2,5 w tym tygodniu a w następnym zobacze jak będę sie czuł) zresztą zobaczysz sam jak ci bedzie szło
pozatym trenowanie na siłowni samo z siebie jest ciężkie a wydaje mi sie że trening siłowy jest najcięższy i trzeba z tym walczyć a nie mówić że sie rady nie da

Zmieniony przez - Michal29 w dniu 2008-01-08 21:36:38

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Michał nie przesadzajmy. Trening 2 razy w tygodniu styknie. Poniedziałek i piątęk 6 serii po 3 powt od 80%maksa i co trening dokładamy po 2,5kg. Więcej i częściej naprawdę nie trzeba. Trzymanie sztangi owszem, ale proponuję zacząć od 115%(co tydzień dokładać można po 2,5-5kg) i 20strzymania szkoda się tak od początku przeciążąć.

Co do ćw pomocniczych to w poniedziałek po 3maniu stzangi zrób sobie wyciskanie na barki w siadzie z przodu i unoszenia na boki stojac i w opadzie, a w piątek po wyciskaniu zrób wyciskanie wąsko i pompki na poręczach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4671
ok zaczynam od piatku!ale przed tymi 6 seriami zrobic jakies 3 serie na rozgrzewke czy odrazu jechac z koksem??i co kazdy trening 2.5 kilo?czyli w pon 2.5 kilo wiecej potem piatek 2.5 kilo wiecej i znowu pon itd???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Napisałem o rozgrzewce na poprzedniej stronie. Możesz dodawać co trening te 2,5kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4671
bede robil tak pierw rozgrzewka potem te 6 serii po 2-3 powt i co tydzien bede dodawal 2.5 kilo oprocz tego bede zakladal na sztange jakies 125% ciezaru i bede bardzo powoli sposzczal do klatki a kumpel bedzie wyrywal ja do gory tak ze nie bede wyciskal tylko oposzczal!!!!moze z 3 serie po 3 powt!!co wy na to????i jeszcze raz dzieki za pomoc i cierpliwosc :) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Aktywne opuszczanie na 125% Cię zabije.... zrób sobie dwie serie po razie na 110-115%.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprawdzenie planu i rozpiska procentowa - prośba

Następny temat

Jak czesto MC?

WHEY premium