SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening bicepsa by mój nauczyciel wf-u :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6171
Ode mnie łapaj soga. Podobny trening jest gdzieś na forum tylko, że na klatkę i opiera sie na progresji i regresji...

https://www.sfd.pl/temat228420/

Będzie to ktoś stosował?? Jakby co to opiszcie efekty

Zmieniony przez - Ronin1310 w dniu 2006-10-21 14:21:28

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
strasznie długie te przerwy.
w 8 minut ja bym zrobił całe cwiczenie w 4 seriach na bica
ale nie robiłem więc nie wiem.

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
ja moge krotko odpoczywac tylko na czyms co nazywam "progresja kulminacyjna" na malej ilosci powt z malymi skokami ciezarow i najlepiej krotkimi ruchami. Wtedy jeszcze rosne..

"Zwykly" trening z krotkimi przerwami niszczy mnie ze wszystkich stron...za duzo mam sily w stosunku do masy zeby nie przepalic tak miesni a jednoczesnie stymulowac rozwoj.

Sadze don ze slabo stymulujesz wlokna szybkokurczliwe, bo nie ma wielu takich co maja "ptasie" lub "krolicze" bufory kwasowosci w tych wloknach...

Trening cykliczny zawiera oba podejscia...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
a jakie najlepiej przerwy na bica robic? 1,5-2 min?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Kwas mlekowy usuwany jest w 3 minuty(krocej to masa na malych ciezarach i jest to masa od struktur buforowania i usuwania kwasu/innego swinstwa).
ATP odzyskiwane w sumie po tym samym czasie(masa i sila).
System nerwowy potrzebuje 5 minut(sila i praca nad slabymi punktami poprzez koordynacje nerw-miesniowa) .

Bazujac na tej wiedzy sam zobacz ile musisz odpoczywac w celu optymalnego pobudzenia miesni!

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
kij to wie.
Nigdy się nad tym nie zastanawiałem.
ale jak robie mase to takie same odpoczynki jak na redukcji.
tylko manipuluje dietą, to wszystko.
aeroby to pomijam.

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 457 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2504
***udu ja bym nie umiał tak długo wytrzymywać...

dla mnie optymalne są krótkie przerwy między seriami przy długich po treningu nawet nie czuję się specjalnie zmęczony, jedyne co to psychicznie, że kupe czasu byłem na siłce

Ja wyp*****lam ciężary a Ty sam gryf
"Wygląd z tyłu masz taki jak byś od dziecinstwa był używany zamiast konia do orania ziemi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Bartosz:

Powiedz mi czy odpoczywasz krotko miedzy seriami przysiadow i martwych ciagow?

Jesli w pierwszym lub po prostu silowo najciezszym cwiczeniu na dna grupe odpoczywasz krotko to jednak nie dajesz duzych szans na rozwoj wszystkim strukturom aparatu ruchu!

A to tylko jedno takie cwiczenie na grupe!

W nastepnych albo w regresji krotkie przerwy sa juz OK!

Pozdrawiam!

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2006-10-27 19:15:39

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan do oceny.

Następny temat

trening na mase - ocena

WHEY premium