SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening bez diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
witam! według niektórych dieta to 50% a nawet i 70% sukcesu. zastanawiam się, czy w ogóle opłaca się ćwiczyć bez diety. moja sytuacja wygląda tak, że obecnie jestem w II LO i wiem, że za jak skończe liceum to diety na pewno nie będe mógł mieć. nie że mi się nie chce, tylko nawet jakbym chciał to nie będę w stanie. czy wobec tego na jakieś efekty mogę liczyc? 2 lata temu ćwiczyłem z dietą i w rok bardzo urosłem. obecnie wracam po przerwie i nie wiem czy tam mocno angazować się w ten sport jak dawniej, jeżeli za 2 lata nie będe mógł dać 100% siebie...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 210 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9636
Masy raczej nie załapiesz, ale kondycje na pewno tak. Poprawisz może tez definicję, spalisz tłuszcz, jednak wiele zależy od twojego organizmu. Ćwiczyłem kiedyś z gościem, który nie miał pojęcia o diecie i treningu, a i tak doszedł do 150kg w WL i fajnej sylwetki, wiec uważam, że mimo wszystko warto jest ćwiczyć.

Zmieniony przez - Pavlov_DD w dniu 2009-10-25 20:03:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
ćwiczyć opłaca się zawsze
diety strikte 100% mozesz nie mieć ale jak miałeś dobrą zawsze wiesz jakie zło będzie mniejsze
ćwicząc poprawiasz wydolność i funkcjonowanie układów więc nie zaniedbuj się i pytanie jest nie na miejscu

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o odżywianie

Następny temat

Dieta - prosze o porady , pomoc , poprawe ;)

WHEY premium