SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening bez diety

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2003
Witam. Ostatnio czytałem, że bez diety praktycznie nie ma efektów z ćwiczenia. Czy to prawda? Jeśli tak to nie wiem czy ćwiczyć plan Mawashiego czy po prostu ćwiczyć jakieś proste ćwiczenia? Mogę ćwiczyć jeszcze plan fbw i act.

„Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.”

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Pytanie bez sensu. Bez diety są małe efekty albo praktycznie ich nie ma. Ale co to ma do tego czy będziesz ćwiczyła mawashim czy jakimś innym treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
jakieś tam efekty są,ale praktycznie niewspółmierne do włożonego wysiłku.
Poza tym nie chodzi o ściśle rygorystyczną dietę jaką mają zawodowi kulturyści. Chodzi o odżywianie się z głową

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2012-10-09 18:30:43

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2003
Czyli nie opłaca się wkładać dużo wysiłku w jakieś plany pochłaniające dużo czasu i siły, jeżeli nie będę miał z tego efektów?

„Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2003
Czyli nie opłaca się wkładać dużo wysiłku w jakieś plany pochłaniające dużo czasu i siły, jeżeli nie będę miał z tego efektów?

„Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Gorsza dieta - więcej pracy dla efektów. Lepsza dieta - mniej pracy dla lepszych efektów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ćwicz, ćwicz. Nawet bez diety, dla zdrowia. A jak zmądrzejesz i przyłożysz siedo michy, efekty przyjdą szybciej, bo ciało będzie przygotowane do wysiłku. ;)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
nie opłaca się zaczynać jak się ma słomiany zapał i rzuci sie to wszystko po tygodniu bo "coś tam"

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2003
To chyba zacznę ćwiczyć ten plan mawashiego trudniejszy, chyba że lepszy jest jakiś inny plan fbw czy coś. W połowie wakacji zacząłem ćwiczyć lafaya, ale teraz w poniedziałki mam spotkania do bierzmowania i nie wystarczało mi czasu na ćwiczenie pełnej sesji, a podzielić na pół też nie mogłem bo w soboty mnie nie ma. A ten mawashiego plan to chyba trwa nie całą godzinę 3 razy w tygodniu więc byłby dobry. Tak więc brać się za to czy jakiś fbw czy może coś jeszcze innego?

Zmieniony przez - aro400 w dniu 2012-10-10 20:28:27

„Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bierz Mawashiego śmiało, nie bój się go tuningować pod siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1005 Wiek 109 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22421
Ćwiczyć zawsze warto nawet bez diety ;) Nie każdy ma czas, chęci i fundusze na dobrą miche ;)

Carpe diem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na zwiększenie siły

Następny temat

Trening dla domatora

WHEY premium