SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tendencja do tycia

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 258
Witam jak w temacie mam dużą tendencje do tycia.Kupilem sobie kreatyne i chce ja brać tylko ze do tej pory sie cały czas odchudzalem i zależy mi zeby nie przytyc.Normalny moj dzień wyglądał tak co do porzywienia : rano nic ok.godz 12 obiad 2/3 pierwsze albo drugie a na kolacje 2 wafle ryżowe z jakaś szynka.wiem ze to malo i zeby pakować na silce przy kreatynie powinienem jeść więcej ale boje sie ze przytyje.czy jak będę jak tak: rano 2 wafle ryżowe z szynka nandrugie 2 wafle posne na obiad pierwsze albo drugie danie na podwieczorek jogurt a na kolacje 2 wafle ryżowe z szynka.Nie wiem czy to dużo ale nie chce przytyc bo schudlem 10 kg.teraz wazę 75 kg przy wzroście 170 ale mam 23 % tłuszczu wiec proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
To Ty musisz kontrolować, 1-2kg na miesiąc jest ok, jeśli powoli będziesz podbijał kalorie to się nie zalejesz. Kreatyna nie ma żadnego wpływu na "rzeźbę".

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli krótko jaki cel i problem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 455
mam tez tendencję do tycia ale jedzenie garstki żarcia na cały dzien to zły pomysł ;D

Asmi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 258
Cel to spalić ten tłuszcz i zamienić go na rzeźbę a problem to to ze jak znaczne brac kreatywne muszę zwiększyć dawki kcal dziennie wiec boje sie ze to co schudlem dalej przybiore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
Po co przy kreatynie zwiększać kcal? Po co wgl kreatyna podczas odchudzania?

Jeśli masz problem z tyciem sprawdź dietę Low Carb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 258
Tylko ze chodze na siłownie i chciałbym sie wyrzezbic a przy okazji spalić tkankę miesniową a tak wgl to kreatyne bo kiedyś bralem i były widoczne efekty a zwiekszyc kcal po to bo jem ok.100O kcal dziennie a jak znaczne brać kreatywne to mięśnie z czegoś muszę zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
spalic tkanke miesniowa?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 258
Sorry :) tluszczową :) to co z tym zwiększeniem kcal mam dalej jeść 1000 dziennien czy zwiększyć o jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
takie coś to najwieksze samobojstwo jakie mozesz zrobic dla sylwetki nie dosc ze sie meczysz z jedzeniem a raczej jego brakiem , to jest to nie zdrowe i nie wplywa pozytywnie na wyglad sylwetki, organizmowi ciagle brakuje a wiec ma tendencje do zwolenienia , magazynowania a cla sprawa to wlasnie podkrecic metabolizm, dieta z ujemnym bilansem kalorycznym (minus 300-500) + arero i bedzie ok oczywscie stopniowo wchodzic w ta wieksza kalorycznosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 273 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2530
Nie da się rzezbić i spalić tkankę tłuszczową . To podstawa . Żeby robić rzezbe to najpierw porządnie się zredukuj . Odstaw kreatynie ułóż dobrą dietę w podwieszonych tematach masz , rób sumiennie treningi bieganie rowerek itd . Silna wola to podstwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 258
A jak zrobię tak ze właśnie odejme 400-500 kcal z normalnej dawki zywieniowej będę brał kreatywne i 3-4 treningi po 60 min na silce plus jazda na rowerku to nie przytyje?Bo najbardziej boje sie efektu JoJo ze schudlem 10 kg w 2 tyf i przytyje 20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec CM3 / IF

Następny temat

Pomocy.

WHEY premium