SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

taliaaaaa!!!!!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58
wyćwiczyć mięśnie, wyszczuplić talię... czy to koliduje..?? męczę się z brzuszkiem od dłuższego czasu,a efekty są tylko jak prawie głoduję :( ćwicze z hula-hop. kiedy jest lepszy trening-z tym cieższym czy lżejszym?? czy są ćwiczenia na brzuch których lepiej nie robić jak się ma krzywy kręgosłup..?? z góry dzieki za ew. odpowiedzi i linki! pozdrawiam

błękitne światło duszy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58
czytam,czytam,czytam... i..? i końca nie widać... "Scio me nihil scire" chciałoby się rzec,bo moja niewiedza ujawnia się coraz bardziej...

Poza tym jest tu tego takie mnóstwo,a do tego sprzeczności,bo jedni piszą tak,drudzy siak... Czasami trudno się w tym połapać...

Dziś trzeci dzień a6w

powoli do przodu!

niedługo wyjeżdżam na kolejny semestr studiów i zajrzę tu pewnie dopiero po służszym czasie, niestety

strasznie mi szkoda,że odkryłam tę stronkę tak późno

pozdrówka

błękitne światło duszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
zła dieta rozpisz

pewnie metabolizm zwolniony

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
głodować nie ma sensu , ułóż diete.Jakieś ćwiecznia , aeroby i będzie okey.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58
dzięki za odpowiedzi!!!!
a propos jedzenia-uwielbiam jogurty,ale słyszałam,że od nadmiaru białka też można przytyć tak samo jak od owoców (a mogę je jeść na okrągło) to jak???-same warzywa?????????

powiedzcie jeszcze które mięśnie ćwiczyć-wszystkie tak samo czy mocniej skośne..??

no i co z tym metabolizmem-jak przyśpieszyć..?? na aerobik chodzę codziennie (czasem na 2h) oprócz niedziel... 'trza' coś łykać..?

błękitne światło duszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30521
na szybko, z autopsji, i to co ja wiem...

czyli
-od skosnych talli nie zrobisz wrecz przeciwnie
-ja od niskich wegli jeden-dwa dni i brzuszek plaski jak nic
-chcac sie pozbyc "brzuszka" przede wsyztskim trza spalic fat co sie rowna dieta (!!!) plus cwiczenia aerobowe (bynajmniej nie aerobik!!!)

chyba tyle jak narazie

Pozdr.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
widzę, że jesteś totalnie zagubiona...

poczytaj posty podwieszone, koniecznie, żebyś nie zrobiła sobie krzywdy treningiem

przetrenowanie i dieta niskokaloryczna właśnie to ma negatywny wpływ na Twoją talię poczytaj i ułóż jakąś rozsądną dietę i trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58
aha-jeszcze jedno-czytałam o 6 weidera-dobre?? dziś zaczęłam,ale jak dla mnie to trochę mało... dać większą ilość powtórek??

błękitne światło duszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
od nadmiaru kalorii się tyje, więc za duzo białka może powodować tycie tak samo jak cukry i tłuszcze. ale generalnie od białka najtrudniej przytyć, więc to raczej nie jest prawda.
jogurty smakowe mają cukier, więc nie przesadzaj.
tak samo owoce, mają fruktozę, a ten cukier może się jeszcze szybciej przyczynić do tycia. oczywiście to nie znaczy że masz nie jesc owoców,są ok, mają sporo przydatnych pierdół itd, ale też bez przesady.
warzywa jedz spokojnie

brzuch ćwicz cały równomiernie.

metabolizm rozkręcisz dając więcej produtków z błonnikiem (np. otręby pszenne mają sporo) i więcej ruchu.

6 weidera nie zmieniaj, rób jak napisane.
sam robiłem i zapewniam Cię, że jeszcze będziesz miała dośc ćwiczeń. nie dokładaj nic.

Zmieniony przez - wylliam w dniu 2005-09-26 18:58:31

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58
hmm... dzięki... chyba rzeczywiście jestem zagubiona

a przede wszystkim jestem tu pierwszy dzień i proszę się nie śmiać,ale nie wiem co to są 'posty podwieszone'...

błękitne światło duszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58
thx wylliam!!! gdybym mogła... miałbyś soga ode mnie... a tak-chociaż uśmiech Ci przesyłam

błękitne światło duszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
podobno ćwiczenie brzuszków na zwykłej ławeczce z obciążeniem podowduje POSZERZENIE Talii...więc polecam bez obciążenia...
możesz spróbować A6W , ale podstawa to dieta, trening aerobowy oraz siłownia, aeroby bez siłowni średni pomysł....pisząć siłownia mam na myśli jakieś ćwiczenia na brzuch np. A6W

powodzenia trzymam kciuki

informuj o wynikach :)

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja dieta do oceny

Następny temat

Dieta Wojownika (Warrior Diet) czy to jest ok?

WHEY premium