SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tłuszcze i sen

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1119

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 170
Co robi niedobór tłuszczy w diecie? Czy sen ma jakiś wpływ na siłownie przy diecie? bądź godziny posiłków?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
redukcja jak juz skonczysz mase to od zapotrzebowania* najpierw z 300 kcal odejmij jak nie bedzie szlo to zmiejsz o jeszcze z 200 kcal. Nie da sie jakos wybrac z ktorej czesci ciala tluszcz pojdzie w pierwszej kolejnosci ale predzej czy pozniej pojdzie. Pomocnicze beda tez aeroby.

zapotrzebowania aby utrzymac wage

Zmieniony przez - USgorn w dniu 2013-03-30 17:49:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Zmiejsza ilosc kcal w diecie. Sen ma bardzo duze znaczenie, regeneracja obok treningu i diety najwazniejsze elementy zeby rosnac. Godziny posilkow nie maja znaczen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 170
a niedobór kcal coś powoduje? czytałem tą strone post wyżej to jedyne co się zgadza to te samopoczucie. To ile spać żeby było jak najlepiej jakoś tak o 6:30 zawsze musze wstać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Niedobor kalorii powodu utrate masy tluszczowej jesli bedzie mowa o wiekszym niedoborze kcal to rowniez utrate masy miesniowej. Najlepiej tak spac 8 h chociaz przy kazdym kwestia indywidualna jednym 7 h wystarczy a inny bedzie potrzebowal 9 h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 170
może być sen z przerwami np. od 17-19 i potem od 0:00-6:30? też będzie dobry czy raczej odpada? liczyłem sobie ten pomiar tłuszczu to wyszło mi 0,97 to kiedy jechać na rzeźbe żeby na lato fajnie wyglądać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Najlepiej jakbys zdjecie wrzucil to wtedy mozna by bylo cos wiecej powiedziec. Dosypianie w dzien moze byc ale ten sen w nocy jest lepszy bo regeneracja nastepuje podczas snu glebokiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 170
pomiar klatki 104 , w pasie 89 , biceps 35,5 (przy dobrym świetle na brzuchu widać kontury kaloryfera: d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Jak teraz robisz mase to wydaje mi sie ze jeszcze z miesiac, dwa mozesz pociagnac a pozniej rzezbe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 170
mam około 1,85 m i warze 76kg ok tak zrobię i to że jade na kreatynie coś zrobi? i posiłki co ile jeść h? i ile ich?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Sporo masz w pasie jak na ta wage. Ale moze mi sie tak wydaje tylko. Jesli brzucha jakos nie widac to spokojnie dwa miesiace na masie jeszcze pojedz. Nie rozumiem o co chodzi z kreatyna? Odstepy posilki i ilosc nie jest wazne zebys kalorycznie sie wywiazywal. Najlatwiej bedzie Ci spelnic kalorycznosc 5-6 posilkami ale jesli nie masz czasu na tyle posilkow to mozesz spozywac mniej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka do oceny masa

Następny temat

Dieta Redukcyjna do oceny 2200~kcal

WHEY premium