SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dietka do oceny masa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1837
Witam mam 17 lat 186 i 75 kg pragnę trochę przymasować niezalewając się zbednie tłuszczem więc moja dieta non stop ulega przemianom więc chciałbym abyście poradzili czy dobrze myślę ogólny bilans to
Suma dobowa: 3264kcal, 205g (25%) białko, 84g (23%) tłuszcze, 416g (51%) węglowodany.
-Włożyłem do diety fasolę gdyz czytałem ze połączenie różnych źródeł białka daje lepsze efekty dalej pytanie czy tłuszcze we śniadaniu z jajka są ok?
-Następnie chcciałbym się dowiedzieć czy jest konieczność zakupu wpc jeśli mam zapewnione wszystko z jedzenia bo carbo nie chce stotsować dla mnie to jest szit.
-Następnie już ostatnie pytanie czym zastąpić kuraka próbuje tilapia lecz przydałoby się kilka tanich alternatyw z góry dziękuję. za podpowiedzi daje soga:D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
Duchowy

-Włożyłem do diety fasolę gdyz czytałem ze połączenie różnych źródeł białka daje lepsze efekty dalej pytanie czy tłuszcze we śniadaniu z jajka są ok? sa ok
-Następnie chcciałbym się dowiedzieć czy jest konieczność zakupu wpc jeśli mam zapewnione wszystko z jedzenia bo carbo nie chce stotsować dla mnie to jest szit. nie ma koniecnzosci. zwykle zarcie lepsze od proszku, po prostu czasami ktos w pracy nie ma innego wyjscia to uzupelnia
-Następnie już ostatnie pytanie czym zastąpić kuraka próbuje tilapia lecz przydałoby się kilka tanich alternatyw nie wiem czy dobrze kojarze ale tilapia to chya takie samo gowno jak panga. ciezko znalezc tania alternatywe dla kuraka. od czasu do czasu mozesz podroby zjesc (watrobka, serca, zoladki). ogolnie szukaj miesa w podobnej cenie. u mnie w miescie cenowo podobnie kosztuje schab, szynka czy karczek. z ryb pstrag nie jest az taki drogi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na wyleczenie stawów.

Następny temat

tłuszcze i sen

WHEY premium