SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sztuki wali + silownia

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5563

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
zwiekszyc kalorycznosc diety i zmienic proporcje bialko:ww:tluszcz... wiecej czasu poswiecic na prawidlowa regeneracje.

Pozdrawiam
M.
3MIASTO GORA!
BJJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
uzyskac proporcje prawdziwego miesnia bez wody ?

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to i to dwa nierozłączne dlamnie treningi pozdro


...ASTA LA MUERTE....

gucio 1920
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Ktos pisal o wykonywaniu ciosow z hantlami- to na pewno nie daje wiekszej sily i w ogole mija sie z celem. A jedynie moze doprowadzic do kontuzji.
Co do sprinterow to np. jak Marcin Urbas schodzil ponizej 20 sekund na 200m to wygladal cieniutko przy pozostalych ale nie wiem czy to o czyms swiadczy.
Ogolnie warto wspomagac SW silka tylko trzeba cwiczyc pod odpowiednim katem i dobrze dobierac cwiczenia, i rozkladac je w czasie. I cwiczyc tylko na sile. Masa to na ulice a nie zawody.

"Wy sie tylko bawicie, mi chodzi o zycie"
Kask!

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 771 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18812
Kain, napisales ze jak ktos ma 175cm i 120kg to ledwo sie rusza... zasadniczo zgoda, ale sa wyjatki,popatrz np. na fotke ktora dolaczyl obok swoich postow Esco. O ile mnie wzrok nie myli to jest na niej Tua, gosciu ktory ma mniej wiecej takie warunki i calkiem niezle mu idzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Po pierwsze mówiłem o nas -czyli amatorach a nie zawodowcach a co do Tuy to widziałem jego walke z Lewisem i .....pokazał zero. poza bodajże tym potęznym lewym sierpem którym non stop przestrzliwał Lewisa.

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm a Tyson? Szczerze mówiąc, wystarczyłoby mi wyglądać tak jak on. A jaki on dynamiczny i szybki.. No to jak w końcu jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
ACID tyson,Tua i im podobni to ZAWODOWCY!!!!!

My mówimy tu o nas amatorach i nieoszukujmy się --ćwiczać sobie we własnym zakresie ,lub w klubie to jest to nieosiągalne z wielu powodów aby być przy takiej masie i takim wzroście (Tyson i Tua sa niscy jak na wage ciezka) być tak dynamicznym! A do tego dochadza jeszcze ich cechy motoryczne jedyne w swoim rodzaju.


Oczywiscie masa jest bardzo pomocna przy walce z kimś kto nic nie ćwiczył a jest od nas np 20-30 kg lżejszy.Ale to już inna bajka.

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siłka - tak,ale w rozsądnych rozmiarach.Znam z autopsji - w ciągu krótkiego czasu skoczyłem (naturalnie, bez koxów) z 85 do ponad 105 kg (mięsnie, nie tłuszcz:łapa - 47 cm, klata 118 cm itd).trenuje knock-down karte wiec myslalem,ze to najlepszy sposób na wyniki.formuła knock-down preferuje zawodników o sporej masie i duzej sile.zauważyłem spadek szybkości. to prawda,ze moge "iść jak czołg" ale uderzenia i kopniecia sa zdecydowanie za wolne itd., do tego doszła kontuzja kolana-stawy zbyt obciążone.wiec teraz z żalem zrzucam wyrobiona masę:(((.reasumując - siłka-tak,ale nie nadmierna masa mięśniowa,raczej ćwiczenia zwiększające siłe,wytrzymałość.uderzenia z hantlami-ok,lepsze są moim zdaniem gumy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4264
no tak ale waze 87 kg przy wzroscie 193 i chcialbym ta wage utrzymac moze troche dojsc do 95 okolo ale niechce robic przerwy w treningach thai boxing juz zrobilem przerwe 2 miesiace i chodzilem nonstop na silke no i masa poszlka tylko jak ja utrzymac co ma w mojej djecie przewazac no i jakie suplementy byscie radzili wiem ze o suplementach moge poszukac sobie w dziale ale chodzi mi o opinie faiterow no i jakie suplemebnty odzywki stposujecie
ps sory za bledy :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CZY BRUCE KIEDYS SIE UJAWNI?

Następny temat

women vs women

WHEY premium