SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sztuki wali + silownia

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5581

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4264
ilu z was chodzi na silke i na jakies sztuki walki i jak myslicie czy potrzebna jest silka jako uzupelnienie do sztuk walki czy nie i jak idzie zdobywanie masy ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4264
no tak ale waze 87 kg przy wzroscie 193 i chcialbym ta wage utrzymac moze troche dojsc do 95 okolo ale niechce robic przerwy w treningach thai boxing juz zrobilem przerwe 2 miesiace i chodzilem nonstop na silke no i masa poszlka tylko jak ja utrzymac co ma w mojej djecie przewazac no i jakie suplementy byscie radzili wiem ze o suplementach moge poszukac sobie w dziale ale chodzi mi o opinie faiterow no i jakie suplemebnty odzywki stposujecie
ps sory za bledy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja chodze na siłke 3xtyg. aczkolwiek mój trening nie jest ukierunkowany w strone robienia masy i jak do tej pory nie zauważyłem ujemnych stron z jej zastosowania.
Dodatkowo po siłce ćwiczymy grappling a w dni wolne boksujemy(2xtyg.)

pozdrawiam

Cross-training rulez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wedlug mnie silka,jezeli cwiczy sie ja nie pod katem masy moze pomoc.Zwlaszcza cwiczenia typowo bokserskie,ciosy proste,haki i sierpy wykonywane z duza szybkoscia i oczywiscie z calym balansem tlowiem,za pomoca hantli wyrabiaja i sile i szybkosc rak.Poza tym energiczne wypychanie sztangi pod odp katem stojac.Trening kulturystyczny moze tylko zaszkodzic,zmniejszajac szybkosc rak i ich zasieg.

Ezop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
silka musi byc

przemq
**************
"Learn from the mistakes of others, you may not live long enough to make them all yourself."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4264
hmmmmmm to jak to polaczyc zeby masa byla a nie tracic szybkosci ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trenowanie siły i szybkości ciosów z obciążeniem kończyny nie jest zbyt dobrym pomysłem gdyż prędzej czy później wysiadają stawy

Adrian K.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Zdecydowanie nosze sie z zamiarem dolaczenia silowni do moich treningow.

Pozdrawiam
M.
3MIASTO GORA!
BJJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
jak najdalej od silowni
w czasie kiedy pracuje nad sila dolaczam ja raz w tygodniu do treningow
wiem, ze jest zupelnie niepotrzebna, ale lubie trening silowy
z drugiej strony to jezeli o ciebie maciek chodzi, popracowalbym nad zmiana sylwetki i nad masa
do pewnego momentu jest to nawet wskazane

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
juz ktorys raz zwracam uwage na karygodny blad!
na jakiej podstawie mowicie ze silownia skraca miesnie i czyni nas powolniejszymi???to sprinterzy(wystarczy popatrzec na ich sylwetki)maja krotkie miesnie i sa wolni???
75%dyscyplin sportowych siega po trening silowy:bokserzy,plywacy,lekkoalteci,gimnastycy....wiec odpowiednio dobrany trening silowy jest niezastapiony
hando chyba wiem o co ci chodzisilownia jest niezastapiona na uliczna chuliganke,do tego jakis boks lub kick i troche parteru i uliczny zabijaka na maxa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
bedziesz mordowal za pare lat
nie prostszego

ale skoncz z nawracaniem ludzi, bo ******lisz glupoty

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
heh esc0 dzieki ) nie ma to jak podniesc kogos na duchu.. ))))))))

Pozdrawiam
M.
3MIASTO GORA!
BJJ
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CZY BRUCE KIEDYS SIE UJAWNI?

Następny temat

women vs women

WHEY premium