SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sztuki wali + silownia

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5562

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
pitos: karygodny blad to ty popelniasz. Sprinterzy nie skracaja miesni! Nie myl skracania miesni z treningiem wytrzymalosciowo-aerobowo-kondycyjnym jaki maja sprinterzy.
Skracanie miesni (to o ktore wszyscy dymia) jest to efekt nieprawidlowego wykonaywania cwiczen na silowni (wzg. brak techniki) i braku minimalnej nawet ilosci rozciagani konczyn.

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
A co do silki to: minimum masy,duzo silowo,bardzpo durzo rzezby. A wytrzymalosc to na treningach albo w domu

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ronowicz nie chce Cie obrazac,ale ze mnie czy z siebie robisz glupiego???bo chyba nie myslisz,ze ja powaznie mowie,ze sprinterzy maja krotkie miesnie???(wiesz co to ironia?)i jezeli uwazasz,ze taka mase jak maja sprinterzy wyrabia sie przez trening wytrzymalosciowo-aerobowo-kondycyjny to prosze podaj mi ich trening to od dzis pozucam kulturystyke i zaczynam biegac.
esco jezeli do do mnie to rozwin mysl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Wystarczy te wypracowane na siłce miecho rozciągac odpowiednio (stretching) i jest ok. Oczywiscie masa jest pomocna ale bez przesady jak ktos przy 175 cm wzrostu ma na sobie 120 kg mięśni to on ledwo chodzi :)

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Pitos: musze cie zasmucic, oni nie cwicza na mase.

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kain o to mi chodzi,dlatego napisalem,ze sportowcy roznych dyscyplin modyfikuja do swoich potrzeb trening silowy.jezeli ktos podchodzi odpowiednio do treningu,intensywnie sie rozgrzewa rozciaga a po cwiczeniach wychladza organizm i znowu rozciaga miesnie, to nikt mi nie wmowi,ze taki trening skraca miesnie i spowalnia ruchy(mowa o treningu cyklicznym:masa,sila,wytrzymalosc/gibkosc).oczywiscie nie mowie tu o kolosach kulturystach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ronowicz:ok,w czym tkwi roznica pomiedzy sylwetkami sprinterow a maratonczykow?jeszcze raz powtarzam podeslij mi ich trening a od dzis zucam siownie.
p.s.nawet jezeli masz racje i nie wykonuja treningu na mase(choc jak uwaznie czytasz nigdzie nie napisalem ze taki wykonuja)to i tak siegaja po trening silowy o czym na poczatku pisalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4264
pitos ja juz trenuje thai hehe ale chce robic mase jescze zeby byc troszeczke wiekszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Pitos,pomiedzy treningiem silowym a na mase jest kolosalna roznica. Zrwoc uwage na to iz wiele osob pod terminiem "silownia" mowi o masie wlasnie. Pozatym trening silowy zle ykonywany skraca miesnie i rownierz spowalnia jesli bedzie go wiecej nie 1-2 razy w tygodniu.
Uwierz- oni nie cwicza na mase,ani na sile

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4264
no tak tylko martwi mnie jeden fakt ze strsznie leci mi masa przez aeroby i caly czas w dol zaczelem chodzic na silke zeby to zatrzymac jak zrobic zeby nie spadala masa ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CZY BRUCE KIEDYS SIE UJAWNI?

Następny temat

women vs women

WHEY premium