SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szpagat - 6 miesiecy cwiczen - "twarde miesnie"

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
jeśłi kiedyś trenowałeś sporty w których potrzeba była rozciągnięcia to nie przesadzaj że nie masz predyspozycji wiadomo ścięgna odzwyczajone itp. ale takie rzeczy zostają

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10393
Uwierz mi, szpagat przedni to luz, turecki to dla mnie masakra. Ledwo co potrafie rozlozyc nogi :(.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 707 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17214
Dzięki Eclipse, o to właśnie mi chodziło

Dobrze, jestem brzydka. Prawie tak jak ty. Tym bardziej apeluję do Twojego sumienia. Bierzmy ślub!
Przecież to nieludzkie mieszać w to jeszcze dwie niewinne osoby...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10393
Luz :).

w/s szpagatow, to proponuje takze rozciagac przednia strone ud, czyli w sumie rozciagac wszystko co sie da w obrebie nog :).

Zmieniony przez - eclipse w dniu 2008-08-19 15:42:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10393
Kompletny Plan Rozciagania Miesni Nog:







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 707 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17214
Bardzo fajne

Dobrze, jestem brzydka. Prawie tak jak ty. Tym bardziej apeluję do Twojego sumienia. Bierzmy ślub!
Przecież to nieludzkie mieszać w to jeszcze dwie niewinne osoby...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Kurcze tez sie przymierzam do rozciagania bo sztywniejszy ode mnie to juz tylko kolek w plocie jest , juz mi nawet nie zalezy na szpagacie ale chociaz te nogi by luzniejsze byly. Trzeba sie zmobilizowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10393
OD czasu jak zapodaje codziennie potas, chyba miesnie lepiej reaguja na rozciaganie .... chyba :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 762 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4190
no właśnie czyli więc działa , też tka miałem znaczy mam z tym zesztywnieniem czasem... a ile kosztuje ten aspargin?? jakuies efekty uboczne są zażywania tego z no-spa? nie wiem trądzik czy cos??

Wielu z nas pada pod ciosami losu na ringu życia, ale tylko arcymistrzowie potrafią się podnieść
i wziąć srogi odwet za porażki.


,, W miastach gdzie koszaruje wojsko , dziewczęta szybciej dojrzewają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no-spa biorą masowo kobiety w ciąży wiec nie jest to nic co ma niepożądane skutki uboczne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pas wyszczuplajacy a efektywność ćwiczenia

Następny temat

Dieta redukcyjna pomozecie?

WHEY premium