SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szczupła gruszka -> wysportowana sylwetka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Yyy jakie bryczesy? Ty nic nie masz. Tak swieze owoce lepsze, a jak sie upierasz przy nabiale to kup mniejsze opakowanie i wtedy nie bedzie sie marnowalo.

Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 2015-04-20 13:06:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O rany. Jak czytałam pierwszy raz Twój post to myślałam, że naprawdę masz duże dysproporcje i koszmarne nogi, a tu wyskakuje na zdjęciu taka sarenka. Za dużo się zdjęć modelek naoglądałaś, skoro dla Ciebie takie nogi to powód do użalania się nad sobą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 198
Nie użalam się nad sobą :) To chyba nic złego chcieć iść do przodu, udoskonalić ciało? I tak jak pisałam - nie chcę iść w stronę chudych "modelek". Chcę wyglądać zdrowo, podziwiam mięśnie u kobiet.
Kurcze, nie demotywujcie, nie hejtujcie.. Na zdjęciu nie da się tego może tak pokazać.. Ja wiem, że jest ileśtam kobiet mających "gorszą" figurę jak ja. Ale mi nie chodzi o to, by być jak ktoś, albo lepszy niż ktoś.
Lubię ruch, aktywność.. Chcę to po prostu robić z głową, żeby widzieć też efekty. To samo się tyczy odżywiania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 198
Dziękuję za rady dot. zmian w jadłospisie i za konstruktywną krytykę:)

Myślę że zarówno nogi jak i ten "tył" mogą wyglądać lepiej. Będę wdzięczna za wskazówki - wprowadzę je w życie i postaram się ich trzymać :)






Zmieniony przez - Opera w dniu 2015-04-20 14:04:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
i jak na moje oko, ty nie jesteś żadną gruszką!
opis twój jest nieadekwatny do tego, jak naprawdę wyglądasz. Wiele kobiet takiej sylwetki startowej możeci tylko pozazdrościć!
i zamiast płakać nad tym, jaka naprwdę nie jesteś, wieź się w garść i zacznij działać na siłowni! do sukcesu niewiele ci brakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
btw - mój rewers wygląda podobnie i generalnie uważam się za kobietę BEZ problemu z cellulitem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 198
Okej! Dziękuję za motywacje! Dziewczyny, naprawdę, nie płaczę, nie użalam się!!

Pytam: jak to robić z głową? :)

2 razy w tyg wieczorami mam po 1h fitness. Czy w te dni rano chodzić na siłkę? Jak najlepiej rozdzielić partie? Czy robić osobno cardio (bieganie, orbitrek) czy bezpośrednio po siłowych.
Tak jak pisałam w pierwszym poście - mam siłownię dostepną codziennie rano. sobota po południu, niedziela cały dzień. W razie czego w domu mam sztangę i hantle. Jest czym ćwiczyć, ale nie chce tego robić "na pałę" :P tak jak dotychczas ;)

Zmieniony przez - Opera w dniu 2015-04-20 14:38:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
wyszukaj sobie treningu dla początkującej Lejdi (wpisz w google lub znajdź wątek, który w tytule ma słowo: biblioteczka, tam jest zbiór wszystkich potrzebnych linków do treningów i artkykułow, ronież do tego "Co jedzą Lejdis), a przede wszystkim, musisz zacząć więcej jeść....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 198
Halinae dziękuje, przeczytałam właśnie! Będę na pewno do tego wracać :) PUSHhard dziękuję również !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening siłowy w walce o sylwetkę dla nie całkiem początkującej

Następny temat

Malutka się dokształca ; )

WHEY premium