SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sprawcie te plany i oceńcie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mawashi, a co byś powiedzial na mój osobisty plan, sam sobie go ułożyłem:
poniedzialek: klatka + triceps
wtorek: plecy + biceps + przedramie
czwartek: nogi
piątek: barki

wiem, ćwicze 4 razy w ytgodniu zamiast 3, które są zalecane na mase, ale z drugiej strony patrząc na to, to ćwicząc nogi w czwartek, trening jest o wiele mniej wyczerpujący niż razem z barkami, a zatem trace o wiele mniej kalorii, natomiast piątek to barki, tak samo, też trace mniej kalorii, i jestem w stanie szybciej je uzupełnić... jak myślisz ?

Zastanawiam się nad planem Arnolda [https://www.sfd.pl/temat62866/strona1/] ... jak myślisz Mawashi ?

PS. autor postu jest conalmniej po******lony słuchaj chłopcze, pyskować to Ty sobie możesz mamusi w domciu, ale nie chlopom, ktorzy znają się na rzeczy ! czaisz ziomek ?! te Twoje plany to o kant dupy potłuc ! i cytat: "dajcie jakieś niespotykane, bo już wszystkie próbowałem i****" ***** się pisze przez CH dziecko ;), co do Twojego treningu, to ma rezultatów, bo znając życie nie dbasz kompletnie o diete, i do tego dokłądasz ponad programowa ilość ćwiczeń i wykonywanych serii. zakladam się, że na klatke robisz ponad 20 serii ! ciągłym zmienianiem treningów nic nie zdzialasz, tymbardziej, że trening nie przyniesie Ci efektw po tygodniu, tylko po miesiącu, Ty myslisz, że biceps CI urośnie 1 cm przez 1 noc ? to nie tak, potrzebna jest regeneracja, dlatego max to 4 treningi, najlepiej 3, i do tego DIETA, DIETA to 80% sukcesu w kulturystyce ! zastanów się głęboko nad swoim dalszym sensem chodzenia na siłownie, bo myśle, ze to nie sport dla Ciebie ! pozdrawiam !

Zmieniony przez - ciaves w dniu 2004-07-17 15:50:37

Zmieniony przez - ciaves w dniu 2004-07-17 17:21:26
_______________________________

CO TY PIER.DOLISZ FARMAZONY NIE NA TEMAT I WCISKASZ POSTY KTÓRYCH NIE NAPISAŁEM WAL SIĘ.INNI SPECE MÓWIĄ ŻE PLANY SĄ SPOKO BO NIEPRACUJĄ DZIEŃ PO DNIU TE SAME PARTIE JAK NP. KLATA I NA DRUGI DZIEŃ TRICEPS.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 385 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1987
no więc tak, pokaż mi tych speców ? po drugie nie mówie do Ciebie, o jakimś innym poście, a po trzecie, wyjaśniłem Ci pare kwestii, bo widząc Twoje profesjonalne podejscie, można wywnioskowac, że masz problemy z odrożnieniem wyciskania na ławeczce poziomej z rozpiętkami na maszynie, jesteś pustym koxem, ktory myśli, że zjadł wszystkie rozumy, przyszedłeś na forum po rade, to ją dostajesz, ale nie możesz się pogodzić z tym, ze się g**** znasz cieciu malinowy, myślisz, ze znasz się na ukladaniu planów... otóż musze Cię rozczarowac, ni *****a się znasz, widać to po Twoich wspanialych wynikach, a pozatym mule pasiasty, podczac robienia klatki dziala triceps, tak samo podczas robienia barkow dziala triceps, podczas robienia plecow dziala biceps, podczas robienia bicepsa dziala przedramie, podczas robienia barkow dzialaja kaptury, nogi robi sie na koniec tygodnia bo jest to bardzo meczący trening (skąd ja to znam ;)), musisz się jeszcze wiele nauczyć, by dostrzec rady innych (RED), a tymczasem chłopcze, mozesz odmaszerować, bo nie jesteś tematem do rozmów z ludzmi, którzy dysponują jakimś ilorazem inteligencji.
PS. Uważam, że ten post powinien zostać skasowany !

Zmieniony przez - ciaves w dniu 2004-07-17 18:53:54

"aviva, aviva... Włocławek się kiwa...!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesteś zarozumiałym frenddzlem który sam się oszukuje d****u nie widzisz że odstęp dni klatka+triceps do barków jest długi 3 dni wiedz spokojnie się zregeneruje i jest w tych planach wiele takich porównań i kompromisów.Myslisz że jak poliżesz dupę parum osobom na forum np.RED to będziesz spoko koleś nie zwykła szmata i tyle a ja chciałem dokładnych wyjasnień a nie zarozumialstwa cieciu.I nikogo nie namawiaj na skasowanie tego postu bo tak to skarżą się dzieci w przedszkolu ****uchu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
panowie , spokojnie bez takich , nie stoje tu za nikim , ale jeśli nie chcecie żeby usuneli tego posta to przestańcie z takim najazdem

pamietajcie że kazdy jest sobie mistrzem bo nikt prócz ciebie samego nie zna twego ciała - wszystcy poprostu dzielimy się tylko własnym doświadczeniem - reszta to już tylko dopasowanie tych sugestii pod własne potrzeby

kłótnią nic nie zdziałacie a dużo się można dowiedzieć bazujac na doświadczeniu innych - dlatego proszę was panowie o spokojna debatę w wyniku której będzie możliwe dojście do konsensusu

dzięki

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 385 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1987
hahaha, no ale koleszko, ludzie Ci wytłumaczyli co i jak jest nie tak, a Ty nadal oczekiwałeś wyjaśnień, dla mnie to jest już gupota ! nie liże nikomu dupy, napisałem Red, poniewaz tylko on jako bardzo doświadczony zagląda do tego posta ! a skasować post chciałem bo i tak się niczego nie nauczych, choć by Ci młotkiem do lba wiadomości wbijali !
PS. pozdro

"aviva, aviva... Włocławek się kiwa...!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
panowie , prosze o spokój

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 385 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1987
oki, ja juz więcej nie bende

"aviva, aviva... Włocławek się kiwa...!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli ty juz wszystkie plany treningowe przeszedles to jaki ty masz profil? Moze nam go zdradzisz.
Jesli jeszcze chcesz czegos sprobowac to jest system
* Jedna grupa na jednym treningu
* Jedna grupa rano jedna popoludniu
Wtedy bedziesz trenowal wszystkie grupy osobno.
Ale cos chyba nie tak z twoja wydolnoscia skoro tak kabinujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
nie chce za bardzo wchodzić w czyjeś zdanie ale
"Jesli jeszcze chcesz czegos sprobowac to jest system
* Jedna grupa na jednym treningu
* Jedna grupa rano jedna popoludniu
Wtedy bedziesz trenowal wszystkie grupy osobno"
broń cie Panie Boże przed takimi treningami , nawet na sterydach nie powinieneś tak kombinować , przetrenowanie i tyle
po co zmieniac coś co działa - a moge ci zagwarantować że ten podział który podałem działa napweno

nie kombinuj bo przekombinujesz

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
theRedevil co chlopakowi zalujesz. Moze mu tego potrzeba. Dostanie organizm kopa takiego jakiego jeszcze nie mial. Potem powrot do tradycyjnych rozpisek i moze cos sie roszy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WZROST !!

Następny temat

Trening nie meczy

WHEY premium