SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

split do oceny do Krzycha Pumy Apokalipsy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2661
krcze no wszystko tak fajnie a wydawało się ze tak pięknie

ale kuźwa nie mam poręczy ehhh lipa co nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale kuźwa nie mam poręczy ehhh lipa co nie

no to świetnie zniszczyleś gwóźdż programu

muszę sie zastanowic co Ci dac w zamian...

pewnie powershrugsy- choc to nie tak samo dziala, ale niech będą; jednak już nie w ss ale pewnie na końcu

co do klatki- wycisk sztangielek zastąp wobec tego sztangą i przesun na mięjsce poręczy, jako drugie jakąś odmiane wyciskania na skosie do gory z hantelkami; młotkowo[z łokciami blisko ciała], neutralnym[z łokciami troche oddalonymi], ew. ściskające[gdzie dwie hantelki są zlączone a ty caly czas wywierasz podczas ruchu nacisk na nie do wewnątrz- tutaj zakres bedzie krótszy]



Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2010-03-28 20:01:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2661
może zrobie sobie ale jakos na siłce robiłem to to jakoś tak dziwnie niewiem cuzłem jakby mi srodek klaty nadrywało niewiem dziko jakos tako heh.


A Pan robi pompki na poręczach to taka chyba alternatywa jak sie komus nudzi choc.... ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
może popelniasz jakies blędy- rozgrzewka, czy tez już gdy wykonujesz to ćwiczenie.

ćwiczenie jest b. dibre- wykonuje je przemiennie w cyklach z wyciskaniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2661
właśnie dobrze ze napisałes o rozgrzewce bardzo bardzo dobrze hehe


jak ma ona wyglądać bo szczerze jako tako nie miałem jakies tylko tak na szybko coś .... intteresuje mnie przede wszystkim przed plecami i nogami rozgrzewka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
oj, trudno mi opisywac wszystko po kolei, sprobuj poszukac jakichs art. o tym.

sam widzialem diośc dobre ale tak na zawolanie nie mogę znależć.

może tu;
https://www.sfd.pl/ENCYKLOPEDIA_ZAAWANSOWANYCH_do_roku_2009-t501673.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2661
zakonczyłem trening trwający 8 tyg , efekty zadowalające pleców naprawde duza poprawa także jest dobrze, teraz chciałbym poprawić klate i zmienic podział treningu

Zmieniony przez - hiimen w dniu 2010-06-01 19:00:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
to świetnie

jednak mało wyczerpujace sa te informacje...

zarowno co do przeszłości jak i planowanej- choćby w zarysach ale jednak bardziej widocznych- przyszłości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2661
klatka tutaj wszystko ok bardzo dobrze mi wchodziło rozpiętki skos.

plecy w poniedziałek fajnie wchodziły dobrze te ćwiczenia na mnie działały ,te prostowanie ramion na wyciągu prosto fajnie dobijało

nogi
przysiad przedni świetny na początku był mały problem z łapaniem tego ale potem dawało w tyłek
na żurawia dodałem obiciązenie w dwóch łapach krążki... i ogien

wywalilem wspięcia siedząc po 3 treningu nie jestem zadowlony z tego ćw.
brzuch
spinanie w skośe takze nie robiłem bo po tamtych dwóch ćwiczeniach miałem dość,russian twista robiłem z obicążeniem.

barki dobrze że ćwiczyłem je na 1 sesji całe bo dawno to robiłem dobra odskocznia była ale teraz chciałbym wrócić do podziału z barkami na dwa dni.

biceps triceps (te ćwiczenia oddzielnie chaiłbym robić na sesji bo dośc długo je mam połączone na 1 sesji)

przedramie te ćwiczenia dwa w zupełności wystarczają.


plecy piątek
wiosło hantlą słabo wchodziło, dolny wyciąg bardzo dobry



tak jak wspomniałem wcześniej po pleckach chciałbym skupić sie klatce Panie Apokalipsa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
no tak- lecz pytałem przede wszystkim o postepy- siłowo-masowe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WYBITY BARK

Następny temat

P O M O C Y ! ! !

WHEY premium