SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spinka1990/Moja walka o zdrową sylwetkę

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5848

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Takie urządzenie to zabawka Najbardziej wiarygodne są pomiary robione kaliperem.
Puls jak chcesz sobie zmierzyć, to spoczynkowy od razu po przebudzeniu każda czynność już go podnosi i nie jest to dobry pomiar.

Dziś nie było treningu, jeden dzień w tygodniu postanowiłam mieć zupełnie luźny pod tym względem
Jak najbardziej, odpoczynek jest równie ważny jak trening.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 312






wczorajszy trening, w niektórych cwiczeniach starałam się zwiększyć obciążenia:p







kurcze, chyba jem za dużo węgli, ale jestem teraz ciągle głodna, co mam poradzić? Chyba nigdy nie dałabym rady na diecie Low Carb



Jestem na forum Ladies, więc nie zaszkodzi zapytać...Dziewczyny jak radzicie sobie treningami podczas okresu? Ja mam okropnie bolesne miesiączki, czasem robi mi się z bólu słabo i tracę przytomność To jest przypadek ekstremalny, ale chciałam się dowiedzieć, czy ćwiczycie normalnie z lekkim bólem brzucha? Czy sobie przynajmniej na początku okresu odpuścić...


Zmieniony przez - spinka1990 w dniu 2011-03-29 21:43:11

Zmieniony przez - spinka1990 w dniu 2011-03-29 21:43:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 312




Dieta z ostatnich dwóch dni ;) Trening robiłam, ale nie zapisałam powtórzeń, ale wyglądał podobnie jak ostatnio :)

Zmieniony przez - spinka1990 w dniu 2011-04-01 13:33:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
czy ćwiczycie normalnie z lekkim bólem brzucha
Zawsze ćwiczę.

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 312
Mnie w pierwszy dzień okresu czasami tak boli brzuch, że chodzę pochylona, bo skurcz mięśni gładkich nie pozwala mi się wyprostować :(

Zmieniony przez - spinka1990 w dniu 2011-04-01 13:37:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
spinka1990 moją córkę, która jest niewiele młodsza od Ciebie też, w taki dzień pewnie bym nie ćwiczyła.

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
spinka zacznij już pracować nad celnością w rozkład, bo masz co chwilę inny BWT.
Jak jesteś głodna, jedz więcej warzyw. Ile w ogóle teraz ich jesz?

Ćwiczenie w czasie okresu to sprawa indywidualna. Mi treningi pomagały "przechodzić" ból, ale nie był to taki, który uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Zależy jak się czujesz, bo jednak mięśnie się napinają w trakcie treningu i może to zwiększać dolegliwości.

A to surimi krabowe - kraby mają tak dużo ww w sobie? jaki jest ich skład?

Zmieniony przez - 4nn w dniu 2011-04-01 23:31:55

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953
witam i życzę powodzenia.

bo tak w ogóle, bardzo fajny nick spineczko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
hej spinka!

ja tez mam hardkorowe miesiaczki, zdarzaly mi sie omdlenia, skurcze nie pozwalajace sie wyprostowac
na treningi staram sie chodzic, jesli jestem w stanie dojsc na silownie bo pozniej bol przechodzi
ale tez trzeba siebie wyczuc,


Aniu, a tak apropo 'poglebiania dolegliwosci' zawsze mnie zastanawialo czy to prawda ze sie brzuszkow nie powinno robic podczas @, czy to mit?

Zmieniony przez - gruszka85 w dniu 2011-04-02 00:58:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 312
Witam Cię Moni i Gruszko:) Dziękuję za odwiedziny


4nn jem teraz prawie do każdego posiłku choć trochę warzyw,rano połowę pomidora, na drugie śnmiadanie drugą połowę, do posiłków obiadowych zwykle robię brokuły na parze, a między posiłkami jem sobie liście kapusty pekińskiej, albo selera naciowego ;) Tylko wieczorem nie jem warzyw :P
Postaram się już lepiej jeść, ale teraz pod koniec miesiąca mama kręci nosem że jem za dużo mięsa nie wiem jak podbić białko kiedy brakuje mięsa, jeść więcej jajek, może trochę więcej twarogu w ostatnim posiłku? Kupiłam soczewicę i ciecierzycę, jak uda mi się przyrządzić to one chyba też zawierają białko więc je włącze do diety.

Ogólnie moim problemem teraz są finanse, rodzice uważają, że to nie zdrowa dieta a jakiś mój dziwny wymysł
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

vari3/po roku s.22/rekomp początek s.24

Następny temat

projekcja - redukcyjne przebudzenie.

WHEY premium