SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spinka1990/Moja walka o zdrową sylwetkę

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5858

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
rodzice uważają, że to nie zdrowa dieta a jakiś mój dziwny wymysł
welcome to our world

nie martw sie, moi po roku pogodzili sie z tym, że ja tak jem i nie będe jeść inaczej

Zmieniony przez - Lady M w dniu 2011-04-02 09:25:59

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953
Postaram się już lepiej jeść, ale teraz pod koniec miesiąca mama kręci nosem że jem za dużo mięsa nie wiem jak podbić białko kiedy brakuje mięsa, jeść więcej jajek, może trochę więcej twarogu w ostatnim posiłku?
możesz dodać warzywa strączkowe

Zmieniony przez - Moni88 w dniu 2011-04-02 11:56:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej Spinko U mnie w domu jest dokładnie to samo, więc nie jesteś sama. Myślę, że z czasem się przyzwyczają, jak pisze Lady M. Bądź co bądź trzymam za Ciebie kciuki, dobrze będzie

Zmieniony przez - kamelowa w dniu 2011-04-02 21:24:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ja jedynie moge sie w temacie cwiczenia w czasie okresu wypowiedziec bo bolow nie mam
A wiec mozna robic wszytsko na co czujemy sile

Spinka pij mieszanke ziel pokrzywa przywrotnik i dziurawiec 3x dzinnie i lykaj olej z wiesiolka
I zamelduj po jednym cyklu jak ci idzie z okresem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
^^jak Iza na pewno przy bolącym brzuchu i skurczach ciężko ćwiczyć brzuch i jeszcze dobijać mięśnie. Najlepiej samemu wiedzieć, w którym momencie sobie odpuścić.

nie wiem jak podbić białko kiedy brakuje mięsa, jeść więcej jajek, może trochę więcej twarogu w ostatnim posiłku?
Jajka, strączki jak za dużo mięsa, to jedz ryby
A co do warzyw, to 750g powinno być minimum

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 312




Obliques dziękuję za rady, na pewno skorzystam:)
Kupię te ziółka po 10 bo jestem spłukana, a mama też kręci nosem na moje wydatki

LadyM po roku dopiero się przyzwyczaili? To czeka mnie trudna walka :D

Czemu rodzice nie mogą zrozumieć, że zdrowie nie ma ceny

4nn 750 gram to strasznie dużo warzyw, nie jem tyle na pewno, czy coś się stanie jeżeli tych warzyw jest za mało w diecie?

Pojawił się też na horyzoncie kolejny problem, mianowice siłownia...
W moim niewielkim mieście jest tylko jedna siłownia, w której karnet open kosztuje aż 110 zł. Karnet na 12 wejść kosztuje 90 zł.
Na razie ćwiczę w domu, bo na siłownie i tak nie mam pieniędzy, ale chciałabym zacząć chodzić, bo chcę wziąć udział w tym nowym konkursie ^^
No i tu pojawia się moje pytanie, czy wystarczy mi ten karnet na 12 wejść?
Wiem Obliques, że mówiłaś mi w temacie konkursowym, że trzeba chodzić przynajmniej 4 razy na siłownię, ale raz że wyniosłoby mnie to taniej, a dwa, że nie mam czasu chodzić tak często na siłownię...
No i tu wychodzi problem, czy dałabym radę wykonywać trening siłowo-wytrzymałościowy w domu?

Tak czy siak na siłownię pójdę, jak tylko zdobędę kasę na karnet. Udział w konkursie rozważałam ze względu, że to byłoby dla mnie strasznie motywujące, bo jestem typem lubiącym rywalizację

Zmieniony przez - spinka1990 w dniu 2011-04-03 09:50:28

Zmieniony przez - spinka1990 w dniu 2011-04-03 09:50:58

Zmieniony przez - spinka1990 w dniu 2011-04-03 09:51:59

Zmieniony przez - spinka1990 w dniu 2011-04-03 09:52:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
750 gram to strasznie dużo warzyw, nie jem tyle na pewno, czy coś się stanie jeżeli tych warzyw jest za mało w diecie?
No wiesz.. nie powiem Ci, że nic się nie stanie, bo nie dostarczasz sobie ważnych składników do diety druga sprawa to błonnik z zielonych warzyw i przez to jesteś ciągle głodna.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to ze teraz sie lepiej je nie przeklada sie w widoczny sposob na przyszlosc, w koncu zanim udowodniono zwiazek palenia z rakiem tez minelo a to takie oczywiste.
Ludzie jedza i nie zdaja sobie sprawy z powolnych zmian jakie zachodza w ich organizmie za 10-20 lat zaczynaja sie efekty diety ale kto w tak mysli, wszytsko co sie "oszczedzilo" na jdzeniu wydaje sie na leczenie


Spinka ty masz blad w cenach czy roznica 20PLN na prawde jest warta tego by sie ograniczac w ilosci wejsc???
12 wejsc wykorzystasz w 3 tygodnie miesiac ma do 5 tygodni
wytrzymalosc silowa bez obciazenia jest niemozliwa do wykonania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 312




Obliques masz rację, 20 zł to nieduża różnica, a ilość wejść nieograniczona;)

Dziewczyny postaram się jeść więcej warzyw, dziś zjadłam dwa pomidory, 6 plastrów kapusty pekińskiej i różyczki z całego brokuła do obiadu ;) Niestety miałam mało białek, ale nie miałam w domu innego mięsa :(

Zrobiłam dziś 20 minut interwałów, najintensywniej jak dałam radę.
Za chwilę zaczynam trening siłowy a później lecę spać.

Zmieniony przez - spinka1990 w dniu 2011-04-04 22:27:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Zrobiłam dziś 20 minut interwałów, najintensywniej jak dałam radę
jak zrobiłaś 20, to znaczy że to nie były porządne interwały

a jak jeszcze po tym dałaś rade z siłówką...

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

vari3/po roku s.22/rekomp początek s.24

Następny temat

projekcja - redukcyjne przebudzenie.

WHEY premium