SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spalacze z efedryna

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
wiedzialem, ze cos jednak mi sie pomylilo
sry za blad

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2008-06-05 16:35:01

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
tussipect
do tego dozucasz VHD albo leviathana i jazda

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
tussipect odpada
to jest spalacz dla mojej kobity a ona po tusipekcie spac nie moze
bardzo lubiala therme pro wlasnie z muhuangiem i czegos takiego bym potrzebowal

banan temat skasuje jak sie dowiem wszystkiego wiesz w dopingu malo kto uzywa supli

ten universala burner 2 sztuki gdzie to mozna dostac? w sklepie sfd? czy gdzie bo nie skumalem tego 'mamy'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33505
w thyro nie ma zadnej efki dam sobie reke uciac. Otwarlem ostanio pudelko, wrzucalem po kilka kapsow, totalne lipa. Widzialem opinie ludzi ktorzy kiedys jedli i obecnie i mowia o dwoch innych produktach. Thermo speed bardziej pobudza niz ten badziew. Ciezko cos z ef obecnie w pl wyrwac, cyber co rusze ma cos w ofercie ale efka jest tam tylko podana w skaldzie na opakowaniu a w kapsie jej brak. Kup venom 400mg a nie bedziesz rozczarowany, ani pobudzeniem ani efektami. Efke najlepiej solo kupowac, przynajmniej wiesz co jesz. Skoro dla kobiety to venom chyba za mocny, ja w kazdym badz razie swojej bym nie dal.

Zmieniony przez - aroking w dniu 2008-06-05 17:07:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 711 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4170
No a dla mnie w Thyro efka jak najbardziej jest, bo czuję. A też zaczynałem od starego TP kiedyś.
E-lite; wbij na priv z adresem, to Ci wyślę 2kapsy na próbę thyro i sam ocenisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33505
a pijasz kawe? mysle ze kawe z 2 lyzeczek poczulbys lepiej niz 2 kapsy thyro...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958415
elite
u nas w atlecie, atleta.pl
jakby co to na prv

co do thyro, w sklepie u nas zbiera pozytywne opinie i nadal sprzedaje sie dobrze, owszem znajdzie sie osoba czy dwie niezadowolona, ale to nie oznacza iz produkt nie działa w ogole
ja mam u siebie o tym produkcie opinie od XX osób, wiekszosc pozytywna, staz , doswiadczenia ze spalaczami etc - bardzo szeroki zakres
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33505
moze i dziala, ja sobie dam glowe uciac ze nie ma tam efi, przewinelo mi sie to nawet gdzies na forum animali a jesli tam sie osmielil takie cos napisac to cytujac klasyka "oczywista oczywistosc";)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 711 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4170
Może produkty są rzeczywiście z różnych miejsc i pewnie czasem wałkowane.
Tym niemniej kawę jak najbardziej piję (e-lite, banan i nie tylko powinni pamiętać 'kawoszy' sprzed kilku lat na tym forum). I cóż, żarłem TP Prolaba, potem tą SNI od Cybera, zaczynałem jeszcze wcześniej od domowego ECA i, kurczę, ja po prostu CZUJĘ że to moje thyro ma efcię.

Ps. Mam z Atlety właśnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Bastian, dzieki za oferte, szkoda zachodu z wysylaniem i tak nie mieszkam w PL


poki co zainteresowal mnie Banan tym Universalem


co do thyrothermu to z tego co wyczytalem zawiera on efke z sidi cordifolii, wg mnie slabsza postac, jednak jakby nie bylo jest mianowana na alkaloidy efedryny wiec dziala podobnie zapewne i w to nie watpie jednak jak mam brac to mu huang
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy na ukrainie da rade cos zamotac

Następny temat

Insa w tbletkach

WHEY premium