SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spadek a przyrost...

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 782

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 343
Witam
Mam dosc grube nogi(uda, lydki) i tylek, natomiast w gornych partiach (klatka, barki, rece) jestem dosc waski, czy jest mozliwe dobrac tak trening, aby zrzucic z dolu, a przybrac na masie na gorze, czy jedno z drugim nie idzie w parze ? dzieki za chwile uwagi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Ankiete wklej. Mowi sie ze wieksza ilosc powtorzen nie bedzie powodowac wzrostu masy miesniowej, wiec przy podziale gora/ dol mozna zrobic jeden trening z duza iloscia powt. a drugi z mniejsza co bd powodowalo wzrost masy miesniowej, tak samo bedzie w innych typach treningu - cw na dolne miesnie wiecej powt, gorne mniej. Chyba dobrze rozumuje. Lecz teraz jest inna teoria ktora mowi ze za wszystko odpowiada dieta.. Ale mozesz sprobowac tej pierwszej wersji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 343
A moglbym np. polaczyc trening na odchudzenie nog i posladkow i trening na mase na gorne partie plus do tego ABSII ? A co do diety to przeeszukalem wszystko co jest na forum i wszystkie dotycza albo treningow na mase albo na redukcje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Mozesz sprobowac tak: dieta na mase + trening nog, posladkow wiecej powtorzen 15-20 co sprawi ze nie powinny rosnac a wyrzezbisz je tylko + trening gornych partii miesni powtorzenia w zakresie 8-12 co bd sprzyjalo ich wzrostowi. Jaki masz sprzet?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1721
tego pana powyzej bym sie nie sluchal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
mnie? a to czemu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 343
Jak to na domowe warunki przystało czyli : hantle, skakanka, rower, uchwyty do pompek, drążek, obciążniki na nogi/ręce, ekspander, twister i kółko do ćwiczeń...

s0dium chętnie posłucham również twojej opinii, z racji tego ze jestem początkujący, każda rada będzie dla mnie bardzo cenna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
No to sklej jakis plan i go ocenie/ocenimy A hantle z mozliwoscia dodawania ciezaru czy stale?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

w jakiej kolejnosci

Następny temat

A6w a potem?

WHEY premium