SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sp80 olimpu się nie przyswoi ? %-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8989
ok, cały podjarany wybrałem się dzisiaj żeby kupić sp80 olimp'u (uzupełnianie braków białka w diecie, pierwsze białko ever). Koleś w sklepie powiedział mi, że lepiej będzie jak kupię gainera, bo musze masy załapać (65 kg/180 cm, redukowałem się do 13% bf). Dodał, żebym nie kupował odżywki wysokobiałkowej bo jej nie przyswoję. Jak to z tym jest, hm ? Czy budowa ciała etc. ma coś do przyswajalności odżywki ? I drugie pyt: czy w sp80 jest białko pszeniczne, bo sprzedawca powiedział, że jest i że to raczej kiepsko (w składzie nie zauważyłem)?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
nie przyswoi w sensie dostarczyc te mizerne 130g biala na twoj organizm to kwestia 3 normalnych posilkow ...
rozkladajac to na 6 posilkow wychodzi ciut powyzej 20g na jeden - tozto smiech na sali
po co wiec odzywke bialkowa dokupywac

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3741
nie wiem zupełnie o co mu mogło chodzić ale pierdzieli glupoty.Przypomina mi gadanie moich kolegow ze wezmą gainera i beda mieli masę(zero diety)
a co do białek pszenicznych to moze on wie co nieco wiecej na ten temat niz podaje producent

.:GAINER, BIAłKO, METY TROCHĘ, I NA BRAMCE MASZ ROBOTĘ.:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1077 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27873
Ja nie wiem jak tacy ludzie moga pracowac w sklepie z suplami
Albo ten koles to idiota albo tak ci poprostu gadal byle gadac i chcial cie naciagnac na drozszego gainera.

Jesli w diecie brakuje ci bialka to spokojnie mozesz brac sp80
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
Dokladnie nie ma racjii! Spokojnie ci sie przyswoi, sam niedawno zjadlem 1300 gram i zadnych problemow nie mialem, polecam ci to bialko to nie jest gainer karott
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1522 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18418
carire a gdzie on napisał że to jest białko ????

czytanie ze zrozumieniem sie kłania

życie masz do ostatnich chwil więc walcz do ostatniej kropli krwi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1077 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27873
carire widze ze nie zrozumiales mojej wypowiedzi.Chodzilo mi o to ze sprzedawca nie chcial sprzedac bialka tylko naciagnac juri_ na gainera ktory jest drozszy niz samo bialko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
spzredawca chcial Cie pewnie tylko naciagnac....
Pzdr.

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
czy naciągnąc?
watpie,gainery są tansze od bialek

troche racji sprzedawca mial
przy takiej wadze potrzebujesz kalorii
ww latwiej dostarczyc wieksza ilosc kcal
bialko mozesz usupelnic twarogiem czy tunem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
mozliwe ze sprzedawca chcial ci sprzedac gainer ktory mu nie schodzi lub ma wieksza marze na nim zeby wiecej zarobic, SP 80 jest to niezle, uniwersalne bialko i jesli brakuje ci w diecie tego makroskladnik to spokojnie kupuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
dokładnie Damixxx.

Z taką wagą to sprzedawca mógł Tobie tylko gainera polecić.Białeczko bez problemów z diety wyciągniesz.

kcal się teraz najbardziej dla Ciebie liczą.

pozdro

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
wazysz 65kg
~ 130g bialka to zaden problem z jedzenia skolowac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitrobolon kreatyna hmb

Następny temat

pomuzcie wybrac masowke

WHEY premium