SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sok bez cukrów prostych

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 287
Witam. Zastanawiam się, jakie soki pijecie, które nie zawierają szalonej dawki cukrów prostych. Oczywiście chodzi mi o kupione soki. Gdzie taki kupić i jak się nazywa? Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76077 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755076
Soki w diecie sa zalecane ale w diecie kulturysty niekoniecznie. Chyba, ze ktos ma gen lub podchodzi do tego na luzie

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Nie pije soków. Tyle z problemu.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czytaj uważnie etykiety, wybieraj tylko te 100% np. Tymbark, Hortex.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 235 Wiek 73 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4481
kuba999444
Witam. Zastanawiam się, jakie soki pijecie, które nie zawierają szalonej dawki cukrów prostych. Oczywiście chodzi mi o kupione soki. Gdzie taki kupić i jak się nazywa? Pozdrawiam


Ja wolałbym kupić owoce niż ten syf ze sklepu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Od razu syf...
Bardzo polecam soki "Marwit", "Cymes","Victoria" lub "Ogrody Natury" w szklanych buteleczkach 250ml. Grapefruitowe, pomarańczowe, marchewkowe, jabłkowe, mandarynkowe, ananasowe (...) Duży wybór smaków i nie zawierają żadnych cukrów, tylko te naturalnie występujące w owocach. No i datę przydatności mają zazwyczaj dwudniową maksymalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 235 Wiek 73 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4481
Paszkos244
Od razu syf...
Bardzo polecam soki "Marwit", "Cymes","Victoria" lub "Ogrody Natury" w szklanych buteleczkach 250ml. Grapefruitowe, pomarańczowe, marchewkowe, jabłkowe, mandarynkowe, ananasowe (...) Duży wybór smaków i nie zawierają żadnych cukrów, tylko te naturalnie występujące w owocach. No i datę przydatności mają zazwyczaj dwudniową maksymalnie.


A to faktycznie, tylko mnie zastanawia - skoro mają 2 dni ważności... to w sklepie rozumiem produkują?
Tak z ciekawości ile taki soki kosztują?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Nieee Produkują je poza sklepem. A kosztują chyba coś około 3,- jeżeli mnie pamięć nie myli .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 235 Wiek 73 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4481
Paszkos244
Nieee Produkują je poza sklepem. A kosztują chyba coś około 3,- jeżeli mnie pamięć nie myli .


Kurde trochę drogo... W sumie jeżeli ktoś ma fundusz, własny ogródek, sokowirówkę i chęci do mycia jej to w mig można sobie zrobić litry soku np. marchwiowego
Mniej więcej jestem zorientowany w temacie marchwiowo-kapuścianym Lekarz mówił, żeby od razu je pić, jeżeli stoją to tracą swoje wartości odżywcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
Jeśli masz już takie parcie na soki to kup wyciskarkę/sokowirówkę i rób ze świeżych owoców. Pewność + satysfakcja.
Osobiście wolę pić wodę i jeść świeże owoce niż bawić się w jakieś soki.

Zmieniony przez - IGM w dniu 2012-08-23 09:04:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
soki marivitu, cymesu itd produkują np w Izralelu. polecam nie wierzyć ślepo temu co z przodu etykiety, a sprawdzić co jest napisane małym druczkiem gdzieś z tyłu. Tak samo wszelkie 100% bez dodatku cukru itd - polecam czytać skład, też się możecie zdziwić.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
*Koniu151 - Że w soku masz cukry - to jest wiadome, każdy owoc je ma, dlatego z tyłu masz często to napisane. Chodzi bardziej o to, że nie dodają cukru spożywczego, czy tam słodzików.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta ocena redukcja

Następny temat

problem z własciwą dietą

WHEY premium