SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skad lacma bierze bialko do extensora

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23588

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Z pochyleniem czoła przyjmuję krytykę mojej osoby, Panie Pyda!

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 19324 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158877

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43847
pyda kecz soga..tfoje odpowiedź dały mi duzo do myślenia..

Na początku treningów... zrób sobie badanie krwi i kału.. wtedy przekonasz sie czy trening masz we krwi czy w dupie...
_# SFD F!GHT CLUB #_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 475 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6926
no czekamy na komentarz Olimpa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Ziki, rozumiem że Tom, to jest ten szef SNI?
Oczywiście do końca nie znam najnowszych technologii, ale jeśli tabletki smakują i pachną jak cukierki waniliowe to raczej to nie jest hydrolizat.
Nie odwiedzałem IS, chyba z 2 miesiące, ale o ile dobrze pamiętam to raczej Tom nie był zbyt wiarygodnym człowiekiem, poza tym jest reprezentantem firmy która sprzedaje pachnące, smakowe aminokwasy.
Z moich wiadomości wynika że hydrolizat nie ma przyjemnego zapachu.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
No to teraz Pan Ambroziak dał do zrozumienia że kolega poprostu mówi prawde!!!

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
olimp przygotowuje odpowiedz - pewnia niezle musza glowkowac zeby odpowiedziec na takie argumenty. Ciesze sie ze posrednio przyczynilem sie do wywolania takiej dyskusji.. Zreszta to latwe do przewidzenia ze producenci chca zarobic jak najwiecej i te "bialka" sa warte tyle co i pasze.. A pisaliscie cos o uzytkownikach forum, ktorzy kiedys takze mieli takie zdanie na ten temat. Co sie z nimi podzialo?
A tak reasumujac wychodzi na to ze odzywianie to naprawde podstawa. A dobre suplementy sa po prostu drogie. I nie piszcie dlatego ze wpc za 50 zl to to samo co wpc za 250 zl bo jedno i drugie jest wpc. Nie mowie ze drogi gwarantuje to ze bedzie lepszy..zreszta juz ktos na to zwrocil uwage... Ale po prostu jak widac nie da sie kupic tanio dobrej proteiny.
Szkoda :)
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Jajka, twarogi i kuraki.. that's good bro's!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Poza tym zapotrzebowanie na białko ludzi ćwiczących rekreacyjnie (czyt. nie zawodowo -> czyt. LBM < 110kg) wcale nie jest wysokie.. b. łatwo pokryć je dietą.. smacznie i zdrowo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy napewno Białko ? (wygrzebałem to z innego działu)

Następny temat

SP80 czy BCAA

WHEY premium