SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skad lacma bierze bialko do extensora

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
panowie, wszelkie animozje prosze na priv; kasooje wszystkie wypowiedzi nie zwiazane bezposrednio z tematem

eot

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Grasik powiedz mi w co się tu gra??????????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Grasik dziekuje bardzo za uznanie
zapamietam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 966 Napisanych postów 19324 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158877
Olimpie to chyba ty zaczeles pisac o podaniu sprawy do sadu, prawnikach itp itd...i nie dziwie sie ze zbulwersowalo to niektorych ludzi z forum...myslales ze moze kogos uciszysz tymi slowami ,ale jednak stalo sie odwrotnie...a wiec tez skladaj zdania uwaznie i patrz co piszesz...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Ziki dokładnie tak jak piszesz.
Olimpie drogi,odpowiedź już dostałes dawno temu więć nie ma chyba potrzeby jej tutaj powtarzać?
"Dobrze by było aby Pan Miętki skoro przesyła prywatną korespondencję do innych osób podzielił się PUBLICZNIE wiadomościami {tak jak to zrobił w mailu do nas },która to z firm w sposób nieoficjalny chce przemawiać głosem forumowiczów"
Moja ocena Waszego marketingu była MOJĄ oceną,a prawo do swobodnej wypowiedzi pozwala mi wyrażać swoje opinie.
Sporo jest wyjaśnione w poscie podwieszonym autorstwa Admina.
Miło słyszeć ze jednak nie grozicie nikomu,a pamiętam jak niedawno chwaliliście się wykwalifikowanymi prawnikami i stwierdzeniami ze nikt nie jest anonimowy w internecie".Rzeczywiście,nie jest to straszenie.
A zeby było smieszniej,powtórzę jeszcze raz to co Wam odpisałem: NIE jestem przeciwko firmie Olimp.Nie prowadzę żadnej gry na niczyją korzyśc.Forum traktuję jako rozrywkę.Jednak nie pzowolę sobie zamknąc ust,bo mam prawdo do wypowiadania swojej opini,a p[rawników się nie przestraszę..
Co do przekazywania korespondencji..Olimpie..to już raczej nie jest Wasza sprawa komu wysyłam maile i z jaką treścią..czy nie wysłąłem aby maila do brata który konczy włąśnie prawo..czy nie wysłałem sobie tego jeszcze raz faxem itp. to jest moja prywatna sprawa.
Jednak sposób w jaki reagujecie na nasza krytykę (do której mamy prawo) świadczy o waszym podejsciu do tego Forum.Tyle ze dział komercyjny jest piętro niżej.
Pozdrawiam serdeczne Firmę i życze Jej dalszych sukcesów we wwprowadzaniu nowych równie udanych i niedrogich produktów,również na rynku parafarmaceutyków.
Odnoszę wrażenie ze niezdrowa atmosfera jaka się wytworzyła mozę być zazegnana TYLKO przy współudziale oby stron...
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
pytacie, co nie gra? albo ze mna cos jest nie tak, albo... kazdy moowi, ze chce jakiejs kooltoory etc., braku szeroko pojetego spamerstwa, skondensowanych i wiarygodnych info, jakiegos POZIOMU, nie chce boordelu... a co? sami go robicie...
spoko, nie ma problemu, moge dac wolna reke, swoje blogoslawienstwo i hoolaj doosza, ile wlezie... tyle, ze za jakis 2-3 miesiace 90% postoow bedzie skladalo sie z wyzwisk, inwektyw czy jakby tego nie nazwac; ciekawi mnie, czy wg was takie dyskoosje doprowadza do czegokolwiek konstrooktywnego, jakiegos konsensoosu itp.
wiekszosc z was wciaz debatooje jak 'uleczyc' sfd, soople, czy jakikolwiek inny dzial... taa... jooz to widze... wiecie, jak mozna by to podsoomowac? prostym - aczkolwiek woolgranym - powiedzeniem o mlotku i kotku...
mam prosta rade/wskazoowke - zaczac od siebie... moze zdarzy sie cood i cos z tego wyjdzie


eot

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Grasik masz rację tylko ja nie dostrzegam w swoich wypowiedziach żadnych "uchybień", ale to już przeszłość i zostawmy to na boku/dla dobra nas wszystkich/, ale wg. mnie jeżeli taką decyzję podjęłaś to była ona moim zdaniem troszkę wybiórcza/no ale trudno jest dostrzec wszystko- może w takim razie cały ten temat jest wart skasowania- ale tego nie wiem, a napewno nie chcę tego oceniać/ i moim zdaniem jeżeli taka decyzja zapadła to jest ona troszeczkę spóżniona, i jeszcze jedno co rzuca mi się w oczy, a jakoś tak się dziwnie składa, że chociaż niechętnie muszę uczestniczyć w tego typu dyskusjach/dlatego tak apeluję o utrzymanie określonego poziomu- myślę, że go mimo trudności utrzymuję- często staram się nie reagować na prowokacje, ale sama rozumiesz, że wszystko ma swoje granice/, rzuca mi się w oczy pewna- może nie najtrafniej to nazwę "ochrona" osób, które krzyczą najgłośniej, a niestety najmniej mają racji, ale ze względu na staż, czy jakieś inne powody, czy to dlatego, że mienią się ekspertami-etc., mogą niemal bezkarnie/pod płaszczykiem wolności słowa/ niemal opluwać innych- czy to firmy, czy poszczególne osoby, dlatego uważam, że reakcja była spóżniona, a ja ze swojej strony choć potrafię przemilczeć wiele, na takie zachowanie nie pozwolę nikomu/czy to ekspert, specjalista, czy moder. działu, czy całego forum- jak narazie do tych ostatnich[mimo wszystko] nie mam zastrzeżeń, czy komukolwiek innemu- myślę, że to udowodniłem już nieraz/, dlatego tak jak już powiedziałem wcześniej- należy reagować szybko i zdecydowanie na wszelkiego rodzaju obelgi i pomówienia, albo zostawiać je nienaruszone/pomimo, że zaśmiecają dział/ aby czytający je wiedzieliby z kim mają do czynienia[nie wiem, czy ten ostatni pomysł jest wogóle realny, bo wielu mogłoby się złapać za głowę czytając niejedną taką "lekturę"...
Pozdrawiam!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
meteorr - bez obrazy i prosze odpowiedz tylko sam przed soba /innych nb prosze o nie komentowanie/ - czy sam roowniez nie nalezysz do owych 'glosnych' osoob, o ktoorych wspominasz?
prosilam jooz kilkukrotnie o stonowanie... niemniej jednak bezskootecznie; powiesz: nie ja zaczynam... ok, nawet gdyby tak bylo, to po co reagoojesz? nie odpowiadaj glosno, bo znoow rozwinie sie jakas dziwna dyspoota; przyjmijmy, ze wszystki postawione pytania sa retorycznymi

i jeszcze jedno - 'spoozniona reakcja'... wybacz, sama tu nie siedze; mam inne zajecia, ktoorym tez moosze poswiecac czas... moze warto zwroocic uwage innym 'wladnym' tego dzialu?

28:06:42:12
That is when the world will end.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy napewno Białko ? (wygrzebałem to z innego działu)

Następny temat

SP80 czy BCAA

WHEY premium