SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skad lacma bierze bialko do extensora

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23586

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
bez obrazy ale po wypowiedzi mietasa nie chce mi się już nikogo czytać - eot

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2112 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24768
Codo tego białka Regis ten provisol + to izolat bialka sojowego,wiec lipa.
Wlasnie rozmawialem ,z ta firma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
cena i skład?

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Grasik ja nie piszę w formie jakichś "pretensji" , że reakcja była spóżniona, ja mogę to zrozumieć, że inaczej nie może być, a co do odpowiedzi przed samym sobą, to starannie analizuję teksty przed ich wysłaniem- no może z boku to troszkę inaczej wygląda, ale naprawdę trudno jest nie reagować jeżeli ktoś pluję mi w twarz i to publicznie, no ale widzę, że i do tego trzeba będzie się przyzwyczaić, tak więc w każdym razie spróbuję wziąć sobie twoje rady do serca... wiem niestety, że jeżeli nie można czegoś/kogoś/ zmienić to trzeba nauczyć się z tym/kimś/ żyć, więc spróbuję! POZDRAWIAM!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 234 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2048
Goral to ze regis to producent activita to juz powiedziane bylo wczesniej ...;p

Ed Hunter
dzieki ze wspomniales myslalem ze zapomnieli juz :D

Gumis777
białka Regis ten provisol + to izolat bialka sojowego,wiec lipa.

... hmm kurde tego pod uwage nie wzielem ;) ale jest jeszcze jeden produkt .. hydrolizat białkowy ... ale pewnie tez sojowy bo pisze w nawiasie obok [ngmo] niewiem co to znacyz ale przy tamtych tez tak pisze i przy jeszcze jednym produkcie "mączce sojowej" na www.regis.com.pl

kurde lipa ale cuż i tak jescze mi tata prubek tego nie przywiozl jeszcze nie mial trasy w tamte rejony :D ale i tak sobie to zalatwie bo za darmo :D

co do pana pyda2 szanuje pana :D widac ze wie pan bardzo duzo tzn jest w ttemacie białek :D ale kurde dorian miał racje na samej wiedzy mięśni nie zbudujesz "wez sie za treningi" :D

gg 3882296 [email protected]
wszystko co tylko chcesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 19324 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158877
Cos pan pyda2 ucichl ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Majma to białko sojowe śmiało mozesz stosowac,nie jest to wcale lipa wbrew pozorom i smiało mozesz nim uzupełniac dietę.Nieźle chamuje katabolizm- sporo bcaa, porównywalnie do serwatki.
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2112 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24768
Miętki jak dlamnie serewatka jest lepsza.Pozatym soja nie jest taka zdrowa.
Może powodowac bezpłodność,czynniki rakotwórcze itp.
Jak dlamnie soja tak,ale w malych ilosciach.
Białko zwierzece,bedzie zawsze lepsze,chociaz to moja opinia.

Codo tamtych produktow wszystkie sa oparte na soji,przynajmniej tak mi powiedzieli.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Wiadomo bo blizej nam do zwierzat
Ale wydaje mi sie ze to co napisałes o soi jest nieco przesadzone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 300 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24113
jeszcze jedno dodam

rozmawiałem z technologiem tej firmy twierdzi on że białka z ich ofery handlowej są białkami przeznaczonymi dla zwierząt i jeżeli produkują coś dla Activity to na pewno nie w takich cenach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy napewno Białko ? (wygrzebałem to z innego działu)

Następny temat

SP80 czy BCAA

WHEY premium